Sanjska ekipa

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

13. nov 2008 11:40

lidka je napisal/a:
He, he. Pri nas čakamo, kaj bo bejb s sabo prinesla... : ) lidka [sonce]
Pri nas tudi... Začetnica

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

13. nov 2008 11:51

No, jaz tokrat na svojo reakcijo nisem ravno ponosna, ampak vcasih mora clovek pac reci bobu bob. (Znamenita Diareja: "Drugovi, vreme je da se kaze bobu bob." In nato politik pred bobovim zrnom: "Bob, bob, bob, bob... eto ja tako vec tri dana a ne vidim neke radikalne promjene...") Razlog za to je pa naslednji: v zadnjih nekaj letih je raven javne komunikacije padla tako nizko, kot je jaz v svoji zgodovini ne pomnim. Za to ne krivim samo prejsnje politicne garniture, ceprav ima pri tem po mojem skromnem mnenju pomemben delez. Se je pa njihov obsceni cinizem, kot je tovrstno drzo oblasti do svojih podanikov njega dni poimenoval Slavoj Zizek, krasno vklapljal v druga dogajanja na medijski sceni, od do skrajnosti slaboumnih reality showov, prek samooklicanih gurujev javnega mnenja, ki raje pisejo kot mislijo, do casopisov, ki ne zasluzijo tega imena in so v zalost in sramoto drevesom, ki so padla zato, da so jih lahko tiskali. In v mesecih pred volitvami, ko so se iz dneva v dan na vseh internetnih straneh ponavljali podobni, ce ze ne dobesedno klonirani pamfleti, sem zacela izgubljati veselje, da bi sploh se kdaj odprla kaksno novickarsko ali komentatorsko stran s pripono .si. Ker, ljudje bozji, polucija medijskega prostora skoduje moji dusi, od nje slabo spim in dobivam prhljaj. In to se je z volitvami k sreci vsaj malo nehalo, se mi pa nekoliko obraca zelodec ob misli, da bi se zacelo jovo na novo. Kar se pa tice svobode izrazanja: ce kdo misli, kakor pac misli, ima do tega vso pravico. S štepanjem strankarskega agitpropa naj nam pa, prosim, prizanasa. Vsaj na civilnih forumih. lp, proxima

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

13. nov 2008 12:16

Se 100% strinjam z anarho-liberalko. Saj si se nekje tako opisala? A ne? (Bivša punkerca mogoče?) Politika po moje na teh straneh nima kaj iskati, ker se bodo začele sproščati najnižje strasti. Kar je za nekatere humor in simpatično (Čarli boy), je zame totalni populizem Že tu se lahko skregamo in sem se pripravljen skregat Dajmo se o opolitiki na Vesti, Dnevniku, Delu, tukaj pa rajši o hrani in japonskih kroglicah. Mater, še malo pa si jih še sam kupim lp Vlado

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. nov 2008 12:17

mamamia je napisal/a:

 

Morala bi pripisati v demokratičnih državah, ne v diktatorskih režimih. Mamamia

mamamia

.........kot npr. ZDA.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. nov 2008 12:21

Vlado je napisal/a:
.........................................................................

................................................................................................, tukaj pa rajši o hrani in japonskih kroglicah. Mater, še malo pa si jih še sam kupim lpVlado

ne pozabit na kokosovo moko, menda jih je treba prej povaljat v kokosovi moki ( ziher bo Vendy vedela, vprašaj )

ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. nov 2008 12:27

Vlado je napisal/a:
Se 100% strinjam z anarho-liberalko. Saj si se nekje tako opisala? A ne? (Bivša punkerca mogoče?) Politika po moje na teh straneh nima kaj iskati, ker se bodo začele sproščati najnižje strasti. Kar je za nekatere humor in simpatično (Čarli boy), je zame totalni populizem Že tu se lahko skregamo in sem se pripravljen skregat Dajmo se o opolitiki na Vesti, Dnevniku, Delu, tukaj pa rajši o hrani in japonskih kroglicah. Mater, še malo pa si jih še sam kupim lp Vlado

 

Dve že imaš...

Mamamia

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. nov 2008 12:29

ežoj je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

 

Morala bi pripisati v demokratičnih državah, ne v diktatorskih režimih. Mamamia

mamamia

.........kot npr. ZDA.

ežoj

 

Pa saj veš, toliko demokrakcije imajo, da jo še izvažajo ... Še k nam je nekaj priletelo.

Mamamia♣

 

 

mamamia

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

13. nov 2008 12:30

...ampak niso japonske

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. nov 2008 12:35

Če ste že izvedenci, me pa zanima, a bo novi zunanji minister hodil v Ameriko po mnenje, tako kot stari?

ežoj

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

13. nov 2008 12:42

barbyslo je napisal/a:
Ah, ta Erjavec...., predvsem pa zanimivo, kako dela streching na tenis placih.... barbyslo

 

Običajno se poskušam distancirati od "sexi debat", ampak tole zgoraj sem pa čisto zares  prebrala:  ...predvsem pa zanimivo, kako dela streching na penis  placih ... .   Punce in fantje zresnite se, to je tipičen primer pohujšanja nedolžnih .

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti