Industrijske prodajalne in outleti

neznan uporabnik

11. feb 2009 14:24

Ker vas je nekaj tudi iz osrednje Slovenije, pa Gorenjske - Mlinotest ima svoje prodajalne tudi na Gorenjskem, tudi v Ljubljani - več trgovin je v franšizi Mercatorja, vendar so Mlinotestovi izdelki cenejši. Industrijska prodajalna pa je še v Škofji Loki, pri pekarni Peks Škofja Loka. Drugače pa je industrijska prodajalna v Ajdovščini res dobro obiskana, ugodne cene Mlinotestovih izdelkov od kruha do testenin, svežih testenin in različnih mok ter mlevskih izdelkov. Velika je izbira različnih slaščic in peciv, možno pa je naročiti tudi razne torte po naročilu. Ugodne so tudi cene raznih krmil za domače živali, ki pa jih proizvaja Vajet in jih prodajajo tudi v tej trgovini. tedi

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

11. feb 2009 16:26

pa labod v novem mestu in v ormožu. _kekec_

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

11. feb 2009 17:31

Imam eno OT vprašanje, malo je pa le povezano no. Koliko časa traja vožnja od izvoza za Ajdovščino do same Ajdovščine? da malo vem časovno uskladit, čeprav mi je bol kot ne vseeno (če bo čas da se še kje drugje ustaviva). nitta

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

11. feb 2009 19:20

nitta, pa ne, da si tako na munute? Ker kaj več kot nekja minut ne more biti, če sploh toliko..........če si tule pogledaš..... http://www.geopedia.si/  ...boš videla, da padeš v Ajdovščino. Bi bilo kvečejmu vprašati, koliko metrov je od izvoza do................. Ali pa ortofoto posnetki lažejo? (Po moje ne, ker lahko vidim, da pred našo garažo ni mojega avta, svak pa je doma. resno. Vsekakor velja za dan, ko je bil posnetek narejen.)

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. feb 2009 19:27

Nitta, vse je tako blizu skupaj, da si takoj iz izvoza z AC že pri Lidlu v Ajdovščini. Poglej še enkrat tule na zemljevidu - v spodnjem delu teče AC, ti greš na izvoz in po dobrih 500 m si pri Fructalu. http://tis.telekom.si/Page_Map.aspx?X=415408&Y=8280 Ti bo lahko robida še bolj natančno povedala. mamaF - Mojca

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

11. feb 2009 19:30

Miška, da ti ne misliš preveč na klobase in ostale mesne dobrote... Ups, Začetnico sem mislila. jass Sporočilo je spremenil(a) jass dne 11. feb 2009 19:31:35

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

11. feb 2009 19:42

jass je napisal/a:
Miška, da ti ne misliš preveč na klobase in ostale mesne dobrote... Ups, Začetnico sem mislila. jass Sporočilo je spremenil(a) jass dne 11. feb 2009 19:31:35
Nisi ti zdaj nekaj mimo pihnila??? Začetnica

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

11. feb 2009 19:44

ZAČETNICA je napisal/a:
Mercator je imel en čas v inudstrijski coni pri Obiju prodajalno Pomurka, kjer si res ugodno dobil kvalitetno sadje in zelenjavo (pa tudi izbira je bila zelo velika). Začetnica
Povdarek na Pomurka. Sporočilo je spremenil(a) jass dne 11. feb 2009 19:44:28

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

11. feb 2009 19:46

Še dobro, da mam kolegice, ki mi na lajtngo stopijo Ja ja drugač pa klobase so tudi dobre. Še bolj kot zelenjava. ;-) Začetnica

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

11. feb 2009 20:05

Moja napaka, ker se nisem pravilno izrazila. Midva prideva torej po avtocesti mimo Postojne itd in zavijeva dol za Ajdovščino (nekako imam v spominu da na tabli piše Ajdovščina), potem pa kakor vidim (tudi poleti ko sem bila tukaj ta del še ni bil zgrajen) se en čas vozim po tistih ovinkih kjer avtocesta še ni zgrajena, potem pa pridem na novo avtocesto ki bi naj povezovala to glavno avtocesto z Gorico (tako si jst predstavljam, ampak prosim popravite me če se motim) No in zanima me čas od izvoza na avtocesti, pa potem do Ajdovščine. Je pa čisto verjetno da sem kaj zbrklala, ker veste kako je ko si 1x letno na morju zato bom kakršnikoli popravkov vesela. nitta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti