Industrijske prodajalne in outleti

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

12. jan 2009 19:50

V Mlinotestovi prodajalni so kremšnite skoraj polovico cenejše kot pa Mlinotestove kremšnite pri najboljšem sosedu. Za ostalo pa ne vem. :) Margot

SULI  

član od: 15.9.2006

sporočila: 19

12. jan 2009 20:27

JAZ KUPUJEM V MLINOTESTU VSE NJIHOVE IZDELKE:TESTENINE -RAZNE,JEŠPRENJ,ZDROB,KRUH TORTELINE,MOKO.... SE RES SPLAČA. ITAK MAJO PA ŠE DODATNE AKCIJE NA VSE TE IZDELKE. OBIŠČITE JIH !!! LP VSEM SKUPAJ SULI

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

12. jan 2009 20:32

Pa Pomurske mlekarne! Zelo dobro in ceneje vsi mlečni proizvodi, tudi siri

Kyara

Callista  

član od: 30.11.2006

sporočila: 34

23. jan 2009 11:27

Uf, mlinotest! Odlični izdelki, samo kaj ko je njihova prodajalna meni tako odročna...no, morda se bom pa kdaj spomnila, ko bom tam kje hodila, pa malo pogledam in naredim zalogo. :) Callista

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

10. feb 2009 21:09

Spoštovane, v petek se odpravljam na morje in bi se rada oglasila v Fructalu, saj je v Ajdovščini tudi indrustrijska prodajalna kajne in pa kje? imajo kaj znižano, se splača, kaj se najbol splača... Če je morda katera tam blizu doma ali pa je pred kratkim bila tam? Lepo prosim za kakršne koli informacije bodo dobrodošle. lp nitta

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

10. feb 2009 22:07

Industrijska prodajalna je čisto zraven podjetja samega. Običajno imajo vedno kaj znižano (frutabele, sokove, etc), drugače pa dobiš še nek popoust nad določenim zneskom (zahtevan znesek ni pretirano visok, če se prav spomnim). Margot

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

10. feb 2009 22:08

Dostikrat so znižane cene tudi za izdelke, ki imajo kakšno napako na embalaži, včasih tudi za izdelke, ki so malo pred iztekom roka. mamaF - Mojca

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

10. feb 2009 22:24

Sem iz Ajdovščine. Če prideš iz Ac, greš v prvem križišču naravnost, potem mimo špara in lidla, potem pa ne moreš več zgrešit, ker je prav zdraven lidla. (desno) In ja, vedno je kaj v akciji. Jaz večkrat kupim frutabele z napako na embalaži, pa tudi sokove z napako...V glavnem, če kupujete sokove se vsekakor splača it na fructal. In ko ste že v naši krasni Ajdovščini, se od fructala zapeljite še 100 m naprej in je še mlinotest. mmm....sirove štručke po 25 centov..... Pa še prijazno opozorilo:menda bo čez vikend pri nas pihalo, zato se ne ustrašit :)) LP roznik

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

10. feb 2009 23:08

:) kako prijetno sem presenečena nad tolikimi odgovori in prijazno besedo. Res vam vsem hvala, ta vikend greva v Portoroz, sem si izborila vikend na morju (in love v morje), pa se bova oglasila, ker nekako doma ne moremo brez Fruca in ostalih sokov, zdaj posebaj ribez zaradi slabe krvi. Upam da na obali ne bo preveč pihalo, če pa bo, bom pač edina ki bom sedela ob obali in vseeno uživala. :) Pozdrav v prekrasno Ajdovščino in drugod. nitta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti