Industrijske prodajalne in outleti

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

11. nov 2008 16:23

Fructal in Mlinotest, oboje v Ajdovščini. saša

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

11. nov 2008 19:14

Žito ima v Ljubljani (poleg diskonta zraven City Parka) tudi trgovinico pri glavni tržnici. Jaz kupujem predvsem Gorenjke - tavelika z lešniki je (trenutno) 2,20 E, male čokolade pa so od 0,60 dalje. roža

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

11. nov 2008 20:43

Industrijska prodajalna za vse tiste ki šivajo, Lokateks v Škofja Loki .Super kvaliteta blaga- jersy. Res so barve obstojne. Cene niso zelo nizke se pa da dobiti tudi blago na kg. Za pižame in trenirke, pajkice, majice. Bala v Šiški katera ima tudi veliko izbiro platna na kg. Bližajo se novoletni prazniki če bo kdo kaj ustvarjal. Predlog: Za Miklavža se da iz ostankov narediti velike nogavice da za ta pridne tisti dobrotnik kaj noter nasuje.... barbyslo

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

11. nov 2008 20:56

Pa mlinotest, v Svetem Duhu pri Škofji Loki. Se močno izplača. lp

peter

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

11. nov 2008 22:14

roža je napisal/a:
Žito ima v Ljubljani (poleg diskonta zraven City Parka) tudi trgovinico pri glavni tržnici. Jaz kupujem predvsem Gorenjke - tavelika z lešniki je (trenutno) 2,20 E, male čokolade pa so od 0,60 dalje. roža

 

Odlično!

Hvala za to informacijo. Sicer sama nisem ljubiteljica čokolade, imam pa precej čokoholikov v svoji okolici

MM

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

11. nov 2008 22:59

ibiza, ali to misliš tam kjer je bila včasih trgovina zajček? Ali mogoče kje drugje v Sv. Duhu... Kaj pa imajo vse tam notri ugodnega? *Alisha*

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

12. nov 2008 8:09

Je kdo tako prijazen in mi približno pove kje je Fructal v Kamniku in kakšen imajo delovni čas. toppy

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

12. nov 2008 8:41

Če greš iz LJ čez Mengeš, tik pred Kamnikom (po tem ko prečkaš železnico) zaviješ levo in še enkrat prečkaš železnico, potem se pelješ cca. 1 km in na levi zagledaš Fructal, to je 3 stavba, ki je čisto ob cesti, za parkiriščem je cesta za na parkirišče, tista cesta pred parkiriščem je za v Klavnico, Meso Kamnik. Če si pa že tam, se lahko ogledaš še diskont Ete in Svilanita. Je pa nadaljuješ po tej cesti do rondoja, prvi izhod desno, čez železnico (po cca. 3 km), po cca. 200 m tik pred manšimi bloki desno, potem druga levo, po parih metrih zaviješ desno na semaforju. Če nadaljuše po cesti, ki pelje rahlo desno, zagledaš Svilanit na levi, če pa od semaforja zaviješ pred makadamskim parkiriščem prvo ulico levo, je na desni prva stavba Eta.

Callista  

član od: 30.11.2006

sporočila: 34

17. nov 2008 12:26

Če je kdo tako prijazen, lahko vnese kakšno industrijsko prodajalno na to spletno stran: http://www.prihranimo.si/index.php, da bodo imeli seznam res čimbolj popoln. Jaz jih kar pogosto iščem po tej strani, tako se da dobit veliko informacij o takih prodajalnah, za mnoge do zdej nisem vedela. Callista

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. nov 2008 13:07

filc in ostanke za ustvarjanje,polnjenje igrač,izdelovanje prešitja,..v Filc Mengeš steklovina,kozarci okrasne steklenice,...steklarna Hrastnik lončarski izdelki,skodelice,krožniki,.....Kili v Libojah blago v Škofji Loki,mislim,da je nekdo že napisal anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti