Industrijske prodajalne in outleti

Callista  

član od: 30.11.2006

sporočila: 34

1. dec 2008 8:53

Hm, a ima kdo kakšno informacijo o industrijski prodajalni od Dane? Kupuje kdo tam? lp Callista

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

1. dec 2008 9:09

Če v google vtipkaš Dana Mirna, industrijska prodajalna, boš dobila vse informacije.

Ognjič

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

9. dec 2008 22:12

V tem prednovoletnem času se splača spet spomniti na čokolade v Gorenjki v Lescah.

 

Danes sem tam kupila 500 gr. Zimsko pravljico - čokolado s celimi lešniki - po cca 4,33 €.

Pri najboljšem sosedu so jih imeli pa po nekaj manj kot 8 €

http://www.gorenjka.si/index.php?m=1&a=65

 

Ker je to 50 km iz Lj, je z eno že skoraj poplačana pot... potem pa itak nakupiš še kakav, pa čokolado v prahu, pa jedilno čokolado, pa ostanke II. kat., pa bonbone, pa  ...

Žal vzamejo tudi kreditne kartice

Nasja

Sporočilo je spremenil(a) Nasja dne 09. dec 2008 22:12:26

Callista  

član od: 30.11.2006

sporočila: 34

18. dec 2008 10:31

Evo, zdaj so aktualne razne novoletne zabave in večerje...Je oči rabil eno obleko za bolj svečano večerjo, pa da bi prišel čim ceneje skozi...smo slučajno naleteli na Sens outlet: http://www.prihranimo.si/ (pod novicami je akcija napisana) kjer je potlej dobil obleko, zelo solidno, za zelo malo denarja. Res, hvalabogu je imel enkrat srečo, da je takoj našel kar je iskal. :) Callista

Callista  

član od: 30.11.2006

sporočila: 34

12. jan 2009 9:02

Hm, trgovina Benetton ima tud kar velike popuste trenutno...http://www.prihranimo.si/ Bo treba it malo pogledat, če ni že vse pobrano :S. Callista

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. jan 2009 9:51

Ojoj, Benetton kle pri nas še v redni prodaji nič nima, kaj šele outlet... Jaz že eno leto iščem moško klasično majico z njihovim napisom čez prsi v L ali XL velikosti. Je ni. Če je ni, se zgovarjajo, da je prodano, ali pa so razprodaje, takrat jih itak umaknejo s polic, še tisto, kar imajo. Črne vedno umaknejo, da niso na razprodaji, pa še kako drugo barvo. Ker se pač prodaja celo leto. Pa niso nič kaj fleksibilni, da bi ti pogledali, če je v kaki drugi poslovalnici, ali da jo naslednjič naročijo. Ne, naj stranka hodi gledat, kdaj bomo imeli. Pa ja de, cajt mam. No, nič, na netu naročit, če se pri nas ne da. Ali pa kupit zunaj. ; ) Mene te outlet sploh ne ganejo, ker itek ni to to. lidka [sonce]

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

12. jan 2009 10:49

Callista, ja Dana Mirna je zelo ugodna. Vedno imajo kakšen sok v akciji, vse pa po nižjih cenah, sploh če vzameš večjo količino,kjer pride n.p.r. liter soka po skoraj polovični ceni. V Posavju so še : Lisca, Kopitarna, Inplet v Sevnici , kjer imajo kotičke z blagom z napako, ali pa znižano kar tako. Včasih je kaj, včasih nič.. Žito Krško - ugodno bonboni, žvečilni - mnjami Drugih se trenutno ne spomnim. Ognjič, dopolni me Tina

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

12. jan 2009 18:27

spagon je napisal/a:
Fructal in Mlinotest, oboje v Ajdovščini. saša
Kakšen podatek o cenah proizvodov za primerjavo cen iz redne prodaje? Mijan

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

12. jan 2009 19:18

Ma v prodajalni od Fructala je ziher ceneje kot v trgovinah, imajo tud veliko blaga z napako (npr. da so etikete narobe nalepljene na steklenico,,...) in to je precej bolj poceni. Pa včasih smo tam ceneje kupovali Frutabele in rum za peko. Odvisno, kakor kdaj, ker imajo akcije zdaj tega izdelka, drugič pa drugega.

V Mlinotestu pa nisem še bila, odkar je prenovljena prodajalna.

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti