Industrijske prodajalne in outleti

ealy  

član od: 27.5.2004

sporočila: 173

11. feb 2009 7:48

Moj post nima v bistvu nič z vprašanjem, ampak kako to, da greste skozi Ajdovščino v Portorož? To je kar velik krog :) ealy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. feb 2009 7:59

ealy, stvar okusa, če prideš iz Murske Sobote, recimo, pač ni kaj daleč.................pa prav lepo se je po onih kraških gmajnah voziti.........

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

11. feb 2009 9:28

Aja, pa na urnik ne pozabite - sobota ... roznik

mojcca  

član od: 20.9.2007

sporočila: 117

11. feb 2009 10:12

Tudi LEK ima svojo prodajalno (drogerijo) kar tam pri tovarni in se dobi kar nekaj fajn izdelkov in velikokrat precej znižano. Od raznih krem za sončenje, proti celulitu, do deodorantov, parfumov, ličil in ostale kozmetike. Imajo tudi zelo poceni vetergin bonbone. Pa seveda Ilirija na Tržaški cesti v Ljubljani - enako. mojcca

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

11. feb 2009 11:03

Midva sva iz Maribora in ker greva lahko v hotelsko sobo ob 14 uri, sva rekla greva malo prej, pa se oglasiva v Ajdovščini, ker imam tam tudi bivšo sošolko, da se malo vidimo. Greva pa v petek. Tako kot je rekla Rimljanka, tiste strehe s kamenjem, pokrajina Krasa in vse kar spada zraven, joj mi kar srce zapoje, res mi je lepo tam. Hvala vam za vse nasvete. nitta

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

11. feb 2009 11:21

lidka je napisal/a:
Ojoj, Benetton kle pri nas še v redni prodaji nič nima, kaj šele outlet... Jaz že eno leto iščem moško klasično majico z njihovim napisom čez prsi v L ali XL velikosti. Je ni. Če je ni, se zgovarjajo, da je prodano, ali pa so razprodaje, takrat jih itak umaknejo s polic, še tisto, kar imajo. Črne vedno umaknejo, da niso na razprodaji, pa še kako drugo barvo. Ker se pač prodaja celo leto. Pa niso nič kaj fleksibilni, da bi ti pogledali, če je v kaki drugi poslovalnici, ali da jo naslednjič naročijo. Ne, naj stranka hodi gledat, kdaj bomo imeli. Pa ja de, cajt mam. No, nič, na netu naročit, če se pri nas ne da. Ali pa kupit zunaj. ; ) Mene te outlet sploh ne ganejo, ker itek ni to to. lidka [sonce]
Trenutno ima Benetton v MB 70% popust, če koga zanima. Videla sem tudi dobre ženske suknjiče in hlače... Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

11. feb 2009 11:30

Drugače sem jaz za eno nosečko na Viru v Tosami nabavila zelo ugodno zalogo pleničk, gazic ipd. Intes v MB ima cele pakete kruha ali žemljic starega en dan (primerno recimo za kruhove cmoke za v skrinjo). Mercator je imel en čas v inudstrijski coni pri Obiju prodajalno Pomurka, kjer si res ugodno dobil kvalitetno sadje in zelenjavo (pa tudi izbira je bila zelo velika). Pred dnevi sem se peljala mimo, prodajalna je bila zaprta. Sodelavka mi je povedala, da so jo preselili v isto stavbo kot Obi (le da je drug vhod). Baje, da je izbira manjša pa tudi v teh prostorih je topleje kot je bilo v tistem "skladišču". Sama še nisem imela časa iti pogledati, zato morda vseeno, če bo se kdo peljal mimo naj preveri. Pa upam, da nisem kaj od tega že prej napisala. Mam dosti dela, pa ne grem še enkrat vse brati. Začetnica

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

11. feb 2009 12:20

mojcca,če sem prav videla,LEK nima več trgovine ob tovarni. Mislim,da so jo preselili na Tržaško,k Iliriji. sara_k

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

11. feb 2009 13:22

Začetnica - ta Mercatorjeva trgovina - diskont ni bila Pomurka temveč bivša Povrtnina, sedaj so se preselili v Obijevo stavbo, kjer je bila včasih Vema, pa potem Hardi - sedaj se imenuje HURA diskont in imajo razen zelenjave, sadja tudi ostali program (kruh, mlečne izdelke, moka, sladkor, testenine,...). LP gordana

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

11. feb 2009 13:34

Ojej Povrtnina ja. Saj sem vedela pa sem zgleda sanjala vmes. Pomurka je seveda nekaj drugega, hvala za popravek. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti