Meni se zdi še kar nujno- na pomoč, prosim!

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

5. nov 2008 14:40

Bravo proxima! Tudi jaz sem za "girl power"! Take sem iskala! Samo poej mi, s si to že delala ali bi na mojem mestu tako poskusila? A misliš, da ni treba cele pipe snet? Od Ognjič frajer je verjetno kakšen od mojstrov, hehe... Kaj hudo zasračkat res ne morem, pa naj frajer vsaj za mano poravi, hihi... Si bo vsaj lahko mislil: babnca neumna! ps: pipo sem SAMA namontirala... zato se mi mal zamalo zdi, da je ne znam odpret (sej je res ne znam, ampak potrudit se pa morem, a ne?) alibaba Sporočilo je spremenil(a) alibaba dne 05. nov 2008 14:50:54

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

5. nov 2008 14:52

YES! Sem jo "zrukala", tako kot mi je svetovala proxima, pa je šlo! Še wd-ja nisem potrebovala. Punce, dejte no bolj zaupat svojim sposobnostim! Sej ne rabimo dedcev za vsako figo! Hvala vsem, še vas bom potrebovala! Jupi, kok sm vesela... alibaba

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

5. nov 2008 14:56

Pri podobnih zadevah si zmer rečem "a smo kirurgi al nismo" in probam, to navsezadnje ni nekaj, od česar bi kdo umrl...:))))) Sicer sem pa glavni družinski strokovnjak za čiščenje vodnega kamna iz bojlerjev in odmaševanje odtokov in sekretov...:))))))))))))))) Pip pa še nisem razdirala, ker, kot sem rekla, so me poučili, da jih ni treba - vsake toliko časa samo odvijem tisto, kar gre brez šravfencigerja, da lahko namočim v kis in odstranim kamen. lp, proxima

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

5. nov 2008 14:57

Alibaba, čestitam! Ponosna sem nate kot sem tudi nase, kadar mi uspe kako "moško" opravilo. Barbra

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

5. nov 2008 15:01

Bravo, alibaba! Jaz se vodovodarja ne grem več od tistega incidenta, sicer sem pa tudi jaz bolj DIY sorte in se strinjam s tabo, ne rabimo dedcev za vsako figo. RadaJem

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

5. nov 2008 15:07

Ah tukaj po mojem sploh ne gre za moska in zenska opravila, samo za to, da je vcasih fino ugotovit, da ti mozgani in motorika delajo se za kaj drugega kot za vsakodnevno rutino. lp, proxima

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. nov 2008 15:24

Bravo, proxy. Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

5. nov 2008 15:31

alibaba je napisal/a:
Od Ognjič frajer je verjetno kakšen od mojstrov, hehe... Kaj hudo zasračkat res ne morem, pa naj frajer vsaj za mano poravi, hihi... Si bo vsaj lahko mislil: babnca neumna! ps: pipo sem SAMA namontirala... zato se mi mal zamalo zdi, da je ne znam odpret (sej je res ne znam, ampak potrudit se pa morem, a ne?) alibaba Sporočilo je spremenil(a) alibaba dne 05. nov 2008 14:50:54

No, tvoj he he in hi hi je zelo neutemeljen, ker se moj partner ne ukvarja s temi rečmi, pa tudi v njegovem besednjaku ni "babnce neumne".

Je pa tako, da je treba znati svoje delo ceniti, tudi v finančnem smislu. In, če nisi "iz foha", tudi nisi pristojna za ocenjevanje obrtnikovega dela, ker namreč oni od duševne hrane ne morejo plačat davke in prispevke.

Vse, kar sem ti jaz hotela povedati, je le to, da pride včasih "sam svoj mojster" dražji, kot pa za to usposobljen mojster. Kako boš naredila, je pa itak tvoja stvar, če ne bi odprla tega foruma, se nihče ne bi obregnil ob to.

Vidim, da ti je uspelo in so torej vse besede odveč, pa še prihranila si.Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 05. nov 2008 15:33:45

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

5. nov 2008 15:35

Delno se strinjam s tabo, proxima, pa je kljub temu fajn da dedcem pokažemo da kaj zmoremo tudi brez njih. Ponavadi brez preklinjanja, pa zdi se mi tudi, da se moški težko poglobijo v kakšna navodila in potem so vsi drugi krivi, da se jim v prvem poskusu sfiži. Jaz se marsičesa raje sama lotim. Kakšnih malenkosti, česa večjega pa ne, priznam. Priznaj Vendelina jr., a ni fajn, ko se kak "mojster" pametnega dela in zavija z očmi, da to bo pa tako težko popravit, pa mu rečeš: sej morte sam tole odvit pa ta in ta kos zamenjat (zato sem te pa klicala, da mi ni treba še tega kosa iskat, ko ga imaš ti! ). No ja.. v tem stilu... Sicer pa se rada lotevam stvari, ki jih ne poznam in si tako malo razširim obzorja. alibaba

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

5. nov 2008 15:37

Oprosti, Ognjič, nisem nič slabega mislila... alibaba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti