Zamenjava sestavnih delov pri paličnem mešalniku

HELENCA  

član od: 25.1.2004

sporočila: 15

3. nov 2008 17:34

Pokliči v trgovino ETIS,včasih so tam imeli rezervne dele za palični mešalnik.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. nov 2008 17:49

Kadarkoli se mi kaj pokvari, vedno pokličem najprej v pooblaščen servis. Tam je največ možnosti, posebej še, če je aparat dokaj nov.

Cila

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. nov 2008 19:10

Kar z Lijano se zmenita, bo najbolje. Jaz sem pred par meseci na Etisu kupovala isto zadevo, pa po izračunu je bil nov palični za 2 € dražji kot sama posoda. Atina

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

3. nov 2008 19:44

Femica, upam, da sta z Lijano ugotovili, da imata enak model paličnega mešalnika. Le v tem primeru bosta lahko kombinirali med seboj. Če te prav razumem, potrebuješ le pokrov posodice za sekljanje. Če je vse ostalo ok, se ti splača kupiti nadomestni del. Stane med 8 in 10 eur. Se pa dobi posebej posodica, posebej nožek in posebej pokrov. Cena vsakega dela je taka, kot sem ti napisala. Torej, če potrebuješ le pokrov...Pomembna pa je evidenčna številka izdelka, ki jo imaš na ohišju paličnega mešalnika. Brez te boš težko kaj kupila. So pa res ti mali gospodinjski aparati velikokrat v akciji v Merkurju tako poceni... Pa še decemberski dobri možje so že v bližini minutka

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

4. nov 2008 17:39

ja lijana oprosti, nisem opazila, drugače pa poglej na zs, bi bilo super če bi se dalo zmenit:) femica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti