Konjsko meso

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

6. nov 2008 7:07

Hm, jaz čisto brez mesa ne morem. Sedaj pa ne vem, katero meso naj jem - katere živali so dovolj grde in odurne na pogled, da se nikomur ne smilijo   Predloge prosim.

Vesnal, si uspela najti kontakt?

 

Cila

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

6. nov 2008 8:37

Strinjam se z Roncolino. Vsa ziva bitja smo del tega sveta. Ce pogledas kako oddajo, kako levinja lovi,se ti ubogi begajoc plen zasmili. A tako je. Meni je pomembno kako se z zivalmi ravna vse njihovo zivljenje. Doma sem bila na kmetiji,bozala sem pujse,jih hranila,cistila za njimi,a tudi jedla njihovo meso,ceprav se mi je zdelo strasno,da morajo umreti. Na kmetiji,kjer 1x letno imajo konjsko meso,so mi povedali,da imajo stalne stranke in ti zal ne morem pomagati. Majdina

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. nov 2008 8:57

Sploh ne vem, zakaj se pustite takemu čudaku, ki na enem forumu recitira žalostinke, na drugem uživa v zdravilnih učinkih urinoterapije in še precej je njegovih umotvorov na tem portalu, sprovocirat. Sam ni sposoben napisati dva spodobna stavka in itak je na teh straneh le zato, da tečnari. Očitno tudi ni mož beseda, ker se je že nekajkrat poslovil, pa še kar ne more zapret vrat za seboj!

Ognjič

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

6. nov 2008 10:17

cila, nisem še nič našla, sm dobila en predlog na zasebna sporočila koga naj vprašam, tako da čakam odgovor, upam da bo kaj

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

11. nov 2008 10:20

vesnal jaz pa čakam na tvoj odgovor....se bi spodobilo če ti že odgovorim na zs glede konjskega mesa da mi vsaj odpišeš.... kuharca37

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

11. nov 2008 12:58

Kuharica se opravičujem, samo nisem vsak dan tu gor, grem sedaj pogledat kaj si mi napisala in ti odgovorim

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti