Vse naj, naj, še z moje strani......,
Lep dan še naprej,
posavec
Sporočilo je spremenil(a) posavec dne 28. okt 2008 18:52:54
Danes pa rimljanka praznuje....
Vse najboljše in izpolnitev vseh tudi skritih želja,
[soncnica]
anitram1
En poljub na vsako stran,
voščim ti za rojstni dan.....


goga
Eno zvezdico za srečo,eno zvezdico za smeh,eno zvezdico za iskrice v očeh...pa kaj naj še naštevam,vse zvezde z neba,naj se ti spustijo v dlan in ti polepšajo rojstni dan.


chappy
Vse najboljše, predvsem pa zdravja in osebne sreče.
TANJA L
Vse naj naj in še naprej uspešno "vijuganje"po naši kulinariki



jancika
Za rojstni dan ti želim:
ocean sreče,
jezero ljubezni,
potok uspehov in
veliko dobre kapljice!
Vse najboljše za rojstni dan,
ti želim na ta dan,
ko polno sreče, veselja ti želim
in se s tabo veselim.
Zdaj pa plačaj liter vina,
da bo žurka fina,
polna spomina.
Lepa si kot sončni žarek,
ko se pijana zvrneš v jarek!
Leto dni je že minilo,
kar nazadnje smo ga pili,
vendar za tvoj rojstni dan
se ga bomo spet nalili.


sadjejedka http://ligojna.moj-album.com/
Vse najboljše!
Nena
Čestitka in luštna praznovanja!
minja
Prav čisto vsem hvala za prijazna voščila. ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
