Rimljanka, tudi midva Ti želiva Vse najboljše in najlepše
pa pridne učence in ubogljive Kulinarike
Majamarko
Danes pa rimljanka praznuje....
Želim ti še veliko uspešnih in zdravih let, med nami.
Talija
A, pol je ona tudi že čez trideset, kakorkoli:![]()
![]()
![]()
.
Rimljanka,vse najboljse,pa veliko zdravja in se naprej veliko pozitivne energije.
Pa ,da bi se ti uresnicile vse skrite zelje
marmeladka
Iskrene čestitke tudi z moje strani. Nate v bodoče ne bom pozabila, ker danes praznuje tudi moj sin.
Še na mnoga leta, rimljanka in da bi nas še dolgo poučevala tukaj gor. Marsikaj koristnega se izve tudi po tvoji zaslugi.
Dolores
Vse najboljše!
Jejža
Iskrene čestitke
In res je, marsikaj koristnega zvemo, ker si z nami.
riba-ribica
Čestitam in še na mnoga leta ![]()
![]()
![]()
Vse najboljše in najlepše, še naprej veliko opitimizma, veselja, zdravja in zadovoljstva ti želim!









Balenka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
