Vse najboljše in veeliikoo zdravlja



golubić
Danes pa rimljanka praznuje....
Rimljanka,
vse najboljše in najlepše,
danes in vse dni,
to ti Buča želi!





buča
Vse najboljše,največ pa zdravja ti želim
žigolino
Vse najboljše! ![]()
![]()
Rimljanka!
Kaj ti bo mar, ker leta tečejo po svoje,
dokler srce še veselo, mladostniško zapoje.
Vse naj naj naj!!!!

čvekica
Iskrene čestitke!



Karmen
Vse najboljše ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vse najboljše za tvoj rojstni dan in lepo praznuj!
Vsem lepim željam se pridružujem tudi jaz!!!


ursula-ce
![]()
![]()
![]()
Peter
peterKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
