Danes pa rimljanka praznuje....

KERNERJEV MAK
(SLIKA Z NETA)

Vse najboljše!

 Blanchy
Sporočilo je spremenil(a) Blanchy dne 28. okt 2008 09:37:43
Draga Rimljančica, vse naj, naj, naj! fresh
Tudi moja malenkost se pridružuje čestitkam in lepim željam: vse najboljše in najlepše, pa zraven še obilo ustvarjalne domišljije... Karjolca
Vse najboljše, še veliko dobrih receptov in druženja z nami mehurček
Vse najboljše! saša
Vse najboljše za rojstni dan! Jelenckova
Iskrene čestitke, na zdravje in dober tek!!! White Daisy

renata.zagmajster@kabelnet.net je napisal/a:
Tisti s harmoniko je pa moj dragi. naty

 

A harmonikaša imaš... a ne, s takim res ni nikoli dolgčas

Lep dan in veliko se smejte
Vse najboljše!!!!! Roncolino
Draga Rimljanka! Tudi jaz ti z ddomačega kraja pošiljam prav iskrene čestitke za tvoj praznik. Naj se ti uresničijo vse skrite želje. LP lena70

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.