Danes pa rimljanka praznuje....
Draga Rimljančica, vse naj, naj, naj!
fresh
Tudi moja malenkost se pridružuje čestitkam in lepim željam: vse najboljše in najlepše, pa zraven še obilo ustvarjalne domišljije...
Karjolca
Vse najboljše, še veliko dobrih receptov in druženja z nami
mehurček
Vse najboljše! 

saša
Vse najboljše za rojstni dan!







Jelenckova
Iskrene čestitke, na zdravje 
in dober tek
!!!
White Daisy
| renata.zagmajster@kabelnet.net je napisal/a: |
| Tisti s harmoniko je pa moj dragi. naty |
A harmonikaša imaš... a ne, s takim res ni nikoli dolgčas ![]()
Vse najboljše!!!!!
Roncolino
Draga Rimljanka!
Tudi jaz ti z ddomačega kraja pošiljam prav iskrene čestitke za tvoj praznik. Naj se ti uresničijo vse skrite želje.
LP
lena70
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.

