A za tisto dračje od Blanchy in morske medvedke se pa nič ne boš zahvalila, samo za želje????
OgnjičDanes pa rimljanka praznuje....
Tudi jaz se pridružujem ostalim.
Želim vsega poln koš, še največ zdravja.
lipa1
Vse najboljše in še veliko zdravih in veselih!![]()
![]()
![]()
Vse najboljše za Tvoj praznik
!
tarčica
![]()
![]()
![]()
![]()
Vse najboljšein obilo zdravja! Ostani še naprej, kot si!
Malo pozno, vendar od srca se tudi midva z Bojanom pridružujeva k čestitkam
vse naj,naj draga Rimljanka
Lili in Bojan
lili A.
Na, sem že vse zamudila - vse naj, najlepše in najboljše, če bo pa kdaj kaj slabega - saj veš, tud to mora bit, da vemo, kaj je dobro, hehehe!
LP
cervus Vse najboljše in najlepše.
LP
Dipsi
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
