V trst po otroška oblačila

Erica  

član od: 22.10.2008

sporočila: 10

tema odprta - 22. okt 2008 12:28 | ogledi: 12.100 | odgovori: 40

Prisim za pomoč vsem, ki nakupujete v Trstu za svoje malčke!

V naših krajih je nek možakar imel nekako "potujočo trgovino" z oblačili in nabavljal je nekje v nekem skladišču v Trstu!

Cene so bile zelo ugodne za nas, vendar mu je prodaja zelo dobro stekla in je temu primerno tudi povečal cene. Smatram da lahko do tega skladišča pride vsak, zato prosim za prijazen nasvet kako do tja pridem!

Imam majhne otroke, v ožjem družinskem krogu veliko otrok, približuje se Miklavž....

oblačila za otroke so pa tako hitro premajhna, da bi res rada čim ceneje prišla skozi, saj je vsake 3 mesce treba menjavat garderobo!

Hvala vsem za pomoč

Erica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. okt 2008 12:43

Tisto skladišče je bilo zadnjih dvakrat, ko sem se jaz sprehajala po Trstu, zaprto. Se ga pa spomnim iz odprtih cajtov, si samo gledal, kakšen promet je to bil.

No, lahko da se motim...

Loni Makaroni

Erica  

član od: 22.10.2008

sporočila: 10

22. okt 2008 12:46

No ta možakar, ki hodi po domovih, gre tudi 3* na teden tja, tudi ob sobotah! Seveda zaradi biznisa noče izdati lokacije! Erica

Erica  

član od: 22.10.2008

sporočila: 10

22. okt 2008 12:50

Loni Makaroni mi prosim poveš, kako se do tja pride?? Erica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. okt 2008 12:58

Nimam pojma, ker v Trstu se jaz sploh ne znajdem. Morda pa je zadeva takrat že zaprta, ker sem bil obakrat bolj v poznih urah (se peljala mimo). So pa res Kitajci na vsakem vogalu.

Loni Makaroni

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

22. okt 2008 13:07

A niste malo falili časa ? V Trstu se je kupovalo pred 30 leti. Zdj je pri nas ponudba taka kot povsod po Evropi in ja ni treba več hoditi ven. Tudi cene , razni jurja šopi,pa kitajčki, pa sejmi.... LP hedonist

trlica  

član od: 29.2.2008

sporočila: 49

22. okt 2008 13:13

Mislim, da je to trgovina Mirella, ki se nahaja od avtobusne postaje v Trstu proti morju kakšnih 700 metrov na desni strani tik ob cesti. Od zunaj je zgleda kot zanemarjeno skladišče, je pa videti, da se notri nekaj dogaja, saj ljudje non-stop hodijo ven z vrečkami. Ne moreš zgrešit. Nekaj časa je bil urnik od 9-12 in od 13-18 (če se motim, naj me kdo popravi). Ko sem bila zadnjič tam (pred 6. meseci), je bila odprta neprekinjeno 9-18. Tudi ob sobotah je enak urnik. Prodajajo oblačila tudi za odrasle , posteljnino, skratka ni da ni. Govorijo slovensko. Tudi jaz včasih opazim pri nas kakšno stvar, ki je 3x dražja kot tam, pa vem, daje bila nabavljena v Mirelli. Lp, trlica

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

22. okt 2008 13:30

Sem iz Kopra in prvič slišim za to trgovino. Drugače pa mi sploh ne kupujemo v Trstu že dolgo dolgo let......prej bi šla po nakupih za otroke v Ljubljano kot pa v Trst! kruhy

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

22. okt 2008 13:42

Jaz nameravam tja (k Mirelli) čez kakšen mesec. Tam še nisem bila, redno pa hodi tja moja sestra in pravi, da je smešno poceni. Pa kar si je do zdaj kupila, je vse ok. Mislim pa, da je vmes res bilo neko zatišje in se ni toliko hodilo tja. Poti pa ne poznam, žal, saj sem od daaaaaleč. Pa tudi to drži, da skoraj vse naše privat trgovine nabavljajo tam in tudi oni morajo nekaj zaslužit, zato pri nas toliko dražje.

lp Saša

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. okt 2008 14:06

No, zdaj ko je trlica to napisala, mislim, da je to to... Samo moja orientacija v TS je enaka nuli.

Loni Makaroni

trlica  

član od: 29.2.2008

sporočila: 49

22. okt 2008 14:51

Kje bomo kupovali, je odločitev vsakega posameznika. Prejšnji teden sem hčerki v H&M kupila kavbojke za 20€. Na njih je pisalo *made in Pakistan*. Če bi vzela v Mirelli najdražje, bi za ta denar gotova dobila dvoje. Jakna, imitacija usnja, bolj vojaški kroj, je bila pri kitajcih 20 €, v New Yorkerju pa čist osnovni kroj 45€. Tako da ..... vsak po svoje. Moram reči, da je bilo blago pred 5. leti pri kitajcih pa tudi v Mirelli veliko slabše kvalitete kot danes. trlica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti