33 .let

jozica62  

član od: 23.1.2008

sporočila: 4

tema odprta - 13. okt 2008 13:18 | ogledi: 6.272 | odgovori: 3

pozdravljeni, a ima kdo kakšen verz ali pa idejo za darilo kaj podariti moškemu pri 33.letih (Kristusova leta) :)))

lep pozdrav

jozica62

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

13. okt 2008 14:29

razpelo.

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. okt 2008 15:20

Upsa, darling, tole je pa džon u čelo Jozica62, veš, tule nas je nekaj, ki imamo relativno nizko toleranco na "ob prigodnosti doma sklempano liriko ali na kako podogoben način profano producirane verze" - skratka, nismo ravno prijatelji tekstov v stilu "srce moje i tvoje/u ljubavi stoje"... Zdaj ne vem, ali gre za kako osebo, s katero ste skupaj v službi in ste zato brez ideje, ali pa gre za kako zasebno poznanstvo. Če gre za zasebno poznanstvo in še kakšno emocijo zraven, potem, je draga moja, igrišče v celoti tivoje. Premisli, koliko to osebo poznaš in kaj bi tej osebi želela povedati s svojimi besedami (ni se treba skrivati za besede drugih). Pa mislim, da bo šlo. Ker, če človek ne zna nič povedati s svojimi besedami, potem mu je vprašanje, kaj naj kupi za darilo, še daleč najmanjši problem. Jih ima veliko nerešenih in to težkokategornih. Drugače je pa pri zasebnih znanstvih še vprašanje, v kakšnem odnosu si s to osebo. Če si kakak sorodnica, je to en sklop daril, če si dobra prijateljica, je to en sklop daril, če bi rada bila kaj več kot dobra prijateljica, pa to še nisi, je spet en sklop daril in če gre za tvojega partnerja, je pa to spet poseben sklop daril. Če gre pa za službenega kolega, je stvar enostavna: Zbere se denar in potem se kupi kakšen silen pozlačen svinčnik za podpisovanje ali pa kakšno dizajersko stojalo/mapo za vlaganje posetnic (fantje pri 33-h blazno radi zbirajo posetnice, ker več kot jih imajo, večji je občutek, da so pomembni - tako kot so v osnovki zbirali životinjsko carstvo) No, ribe ravno nisi dobila. Ampak ribiška oprema je pa kar v redu.... Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

13. okt 2008 20:42

 

 

Vendelina, danes mi grejo same bedarije po glavi, odkar sem preko googla prevajala nekaj receptov, sploh pa za jabolčno masleno torto dr. oetkerja...

ža tudi tisti long drink od elbe ni slab, preberi na tistem forumu o tej zadevi. Ker ko vidiš recept "absolut zasrala", pa en strel pomarančnega soka...

 

S tem razpelom sem pa čisto resno mislila, se da lep hec naredit...

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti