Kaj danes delamo?

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

10. okt 2008 14:28

ežoj za pito (jaz jo tudi danes delam).Pa tudi sem kdaj v pižami cel dan. In tudi posodo vedno ne pospravim zvečer, itak me je še vedno počakala. In na morju ni lepšega, kot zgodaj rito dvignit in gledat sončni vzhod in morje.

Ognjič

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. okt 2008 15:34

Tudi sončni zahod je lep....takrat sem vedno budna

mamamia

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

10. okt 2008 16:02

dragička je napisal/a:
Ežoj, spet miza brez prta! Zakaj pa jabolčno pito pečeš v okroglem pekaču? Okrogli pekač meni najbolj vsede samo za zvite pite, sirnice... Pozdravček!

 

Jojoj Ežoj - pa kdaj boš kej naredil tako da bo prav.

Ha ha, jaz imam tudi najraje mizo brez prta, ga vsaj ne usirjem in ni potrebno pranja. Kaj pa strošek za pranje prta: elektrika, voda, pralni prah. Sam zarad tega da je prt na miz in da se ne vid pol kako mizo si kupu.

Matjaž

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

10. okt 2008 16:05

Ognjič in mamamia nisem tolk firbčn, da bi na morje hodu sonce gledat, sicer se pa iz kantine al pa izpod brajde sončnega vzhoda al pa zahoda itak ne vidi.

Matjaž

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

10. okt 2008 17:32

Pa kaj je gnes dan pit? Sn jo glih spekla - sinu za rojstni dan, japakuno, tort ne je, hoče samo jabolčno pito z jabolki. tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. okt 2008 18:18

tumpika je napisal/a:
Pa kaj je gnes dan pit? Sn jo glih spekla - sinu za rojstni dan, japakuno, tort ne je, hoče samo jabolčno pito z jabolki. tumpika

Čuj, jabolčno pito z jabolki, a ne bi bila bolša jabolčna pita z borovnicami?

ežoj

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

10. okt 2008 18:29

ežoj, lahko mi jutri že okrog pete zjutraj malo pite prineseš. Prisežem, da bom budna..... Sicer pa, ravnokar sem se vrnila s sejma. Sestradana kot volk. Na sejmu ni bilo nič brezmesnega. Pa sem mislila iti spotoma jest. ampak sem že čutila, da bom spet imela en močan bolečinski napad, pa sem raje šla brez ustavljanja do doma. No, 3 bolj mini palačinke so me čakale. (punci seveda ne). Tableta že prijima, utrujenost me vleče v posteljo.... No, Ežoj, tudi jaz sem tista, ki rabi zjutraj urco časa v tišini samo zase. Ponavadi 4.45 prižgem RTL, se ravno sodnili začnejo, pa do pol šestih. Potem pa odvisno, včasih do šestih zjutraj ponovitve poročil gledam, včasih berem do pol sedme (čeprav bo treba ponovno jutranjo telovadbo uvest) sem bla na dopustu zraven moje mame. Ji je moja sestra svetovala, naj mi ob večerih podtakne uspavalne tablete - ve za moje jutranje vstajanje..... klavdija

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

10. okt 2008 19:39

zjutraj vstanem med šesto in osmo! se oblečem in pred šihtom skočim na brezkofeinsko kavo in ob devetin sem že v pisarni. delam tam do petih, včasih malo prej grem. hitro domov kaj skuhat, pripravit za naslednji dan, kak dan se dobim s kolegicami, dvakrat na teden imam popoldne šolo, tako da nimam časa nič!!zvečer samo v posteljo skočim. za vikend pa malo poležim in postorim po hiši kar nisem med tednom, kak dan greva na kak obisk... tanjaj

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. okt 2008 19:50

 Tudi jaz na mizi nimam prta.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. okt 2008 20:00

Bravo jade, boš videla kolk je to praktično, čezdalje nas bo več, na koncu še dragičko bomo prepričali, da pokaže svojo lepo mizo.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti