Kaj danes delamo?

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

10. apr 2013 7:51

testeninca je napisal/a:

Midva s sinkotom sva pe že dva dni skoraj cel čas zunaj na sprehodih, samo kar vmes kosilo skuham...

Kak je lepo na prodniški, samo kaj ko jo bo kmalem konec :(



testeninca

 

To pa je skoraj enako kot pri meni :) Samo, da jaz ne vem, kdaj se mi bo iztekla "porodniška" glede na trenutno situacijo :(

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

10. apr 2013 10:08

Jupijaaaaa, kakšen super dan imamo zunaj grem po regrat, hahaha na našem hribu ni nič več snega

babka1951

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15184

10. apr 2013 10:41

Babka1951, kako lep razgled. Želim ti veliko uživanja na   in regrata.

Tudi pri nas  in tudi midva greva ven...končno pomlad!

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

11. apr 2013 16:29

Danes po dolgem času še kar normalen dan. Sonce nas lepo razvaja, upam da ostane tako.

 

Ja, žal nisem vedela, da je možno to urediti tudi v Mariboru. Če bi s tem bila seznanjena prej, bi se definitivno odločila drugače, ne pa da smo čakali en teden. Žal nam tudi pogrebna služba ni tega omenila in so nas avtomatsko napotili v Ljubljano. ja za drugič vem, da lahko gremo tudi drugam.

 

Na zunanje okenske police sem postavila nekaj rožic, da bo bolj veselo pri hiši, pospravila vse od včeraj, ter napisala zahvalna pisma. Sedaj pa grem malo brat knjigo, da si razbistrim glavo.

kriznana

La_Rosa  

član od: 15.2.2011

sporočila: 79

14. apr 2013 18:05

Po zajtrku sva se odpravila na Slivnico in bila tako po doooolgih šestih mesecih spet pohodniško aktivna. In zelo je pašalo. Potem sva se ustavila še na pizzi in kaj kmalu prišla domov, saj sva imela obiske (na račun vselitve). Sedaj pa malo lenarjenja na kavču, da bova pripravljena na nov delovni teden.

 

Vikendov pa je itak vedno prehitro konec. Ohh ...

La_Rosa

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

16. apr 2013 10:53

Včeraj sva bila na res zanimivem predavanju Matevža Lenarčiča o njegovem poletu z ultralahkim pipistrelom okoli sveta. In posledično pozno odhajanje spat v torek zjutraj  ne pomeni nič dobrega, tako da sem prišla v službo malo bolj pozno. Popoldne grem s sestro in njenim fantom v Ikeo, tokrat imam omejen budget in se moram držat nazaj, težka bo ...

Pa takoj zdajle grem v akcijo za zemljo za vrt.

rag_doll

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15184

19. apr 2013 13:37

Jaz pa sem bila danes na sestanku za službo.Po prvomajskih praznikih začnem s poskusnim delom. 

Bila sem tudi na kontroli s sinom, angina in bronhitis, ki se sploh ne izboljša. 

Zdaj pa se pripravljam kuhat.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

19. apr 2013 20:20

Dopoldan vozičkanje s sinkom, potem kuhanje kosila, popoldan pa razvajanje pri frizerki. Končno se počutim spet super, ko se pogledam v ogledalo.

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

19. apr 2013 20:29

Ravno prišla s pilatesa, na poti domov sem ustavila štoparju, bojda Čehu, ki je napoti v Italijo. Malo sem se potem spraševala, kaj mi je bilo, da sem mu ustavila, ker če že, ustavljam samo puncam (enostavno ne upam fantom). Me je tudi moj čudno pogledal, ko sem mu povedala. No, pa je bilo vse ok, če sem mu pomagala zmanjšat razliko do cilja za 20 km, je tudi to nekaj. Zdaj me čaka še posoda od kosila, potem moram pospravit omaro v kopalnici, ker je fant nekaj šraufal, nato bi si zelo rada ogledala en film ali pa kak del najljubše nadaljevanke. Pa iz knjižnice sem si prinesla 5 knjig, lahko kar takoj nadaljujem z že načeto, ampak potem seveda ne bo nič narejenega  

Jutri birma na eni strani žlahte in potem kosilo,  v nedeljo kosilo za RD na drugem koncu, pa bo vikend mimo

rag_doll

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. apr 2013 8:08

Končno se lahko vležem. Kakšna grozna noč, polna kašlanja, vnetega grla, dremanja, sanj. Ko kašljaš in kašljaš in se premetavaš, in padeš v dremež a te nato kašelj ponovno vrže v grozo, šele spoznaš koliko je vredna domača postelja, miren spanec, zdravje ter streha nad glavo.
Hvala mojim bližnjim, da me za vikend razvajajo in si vsaj dela s kosilom ne delam.

Sladki vikend projekt pa sem le uspel izpeljat, kljub neugodnem počutju. Ampak za vas, za ob čaju, ter za moje razvajanje ob knjigi, se pa res splača:

1. 2 pladnja preprostih, dobrih, maslenih piškotov (dodav koščke čokoljat 72%)
2. Makov biskvit z grobim makom, sončničnimi semeni, ribanimi mandlji, cimetom, rozinami, ovsenimi otrobi in pšeničnimi kalčki. Puder cuker pa na koncu...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti