Gondola in nosečnost

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. sep 2008 17:57

Ti samo pojdi, pa ne poslušaj neumnosti. Včasih so celo rekli, da se nosečnica ne sme voziti v avtu po makadamu, ker naj bi tresenje škodovalo dojenčku. Bla bla bla. tulka

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

28. sep 2008 20:07

hvala pupe za vse odgovore :) na planini se bila..je bilo super in zelooooo mrzlo :))) in seveda brez vsakih problemov, čeprav sem šla z avtom gor...ker je glih tako naneslo, ma vam povem, da me je zadnji del poti toliko narukalo, ker je pot polna lukenj, da bi bilo bolje, če bi šla z gondolo :) ma je bilo vse ok...moja mala beba se ornk drži svoje mame :)) sem se pa s planine spustila z gondolo in je šla itak tako počasi, da se mi niti v ušesih ni spremenil pritisk...sploh ne vem, zakaj sem se sploh ubadala z mnenji, ko pa je najbolje poslušat svoje telo in ginekologa... v glavnem...najlepša hvala in lep pozdrav sam da se kuha..

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. sep 2008 21:13

No, fajn, me veseli, da sta koneckoncev obe uživali. Uživajta še naprej, ko sta še v enem kosu, hehehe!

Lp

P.s. Potem bosta pa še bolj!

cervus

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

29. sep 2008 15:05

Če imaš normalno nosečnost in se dobro počutiš, greš vsekakor lahko z gondolo, tudi z letalom lahko letiš, čezoceanski leti res niso najbolj priporočljivi zaradi sevanja, kontinentalni pa niso problem. Vsekakor noben problem Razlog, zakaj te na letalo ali gondolo ne spustijo preveč radi v zadnjem trimesčju (ti pa še zdaleč nisi tam) je samo to, da se bojijo, da bi jim rodila gor in si nihče ne upa prevzet take odgovornosti. Ampak v gondoli si 10 min. in če ti rata v tem času rodit, si asica. Tak da brez strahu, lepo se imej! Veri

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

29. sep 2008 16:44

No, razen, če se gondola pač ustavi med dvem stebroma.... Varnostni predpisi pač....

rimljanka - zasebno mnenje

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

29. sep 2008 18:58

no tud v zadnjem tromesečju ni panike :P sem se včeri peljala na višarje pa sem še v enem kosu. res pa je da una z okencem ziher ni vedla da enga švercamo lucijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti