Make-up

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. okt 2008 16:37

Dobr si ti to naštudirala, Začetnica...kar se tiče tičine, že vse velja, samo datum še ni izbran. Sicer pa nameravam danes in jutri na veliko delati s tičino - Haloween tortico, če me le noga ne bo preveč bolela. Aja, Jelenček, sama se vsak veseli december za razne dogodke prepustim strokovnemu ličenju in tudi meni se dogaja podobno. Lidka, tudi sama sem danes s svojo nogo krevsala v Crocsih do trgovine zraven (drugega ne morem obut na povoj :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. okt 2008 17:03

Hej, pol sva podobni situaciji? Jaz sem še tamalo vlekla knjižnjico, je oddaljena kakih 300 m, z avtom, ampak se ji meša, ker sva noter zaprti... 10 min vsaj, pa nazaj v posteljo knjige brat. Hej, jaz bom delala od Vendy antilsko torto za Halloween. : ) Ker sem praktično nemobilna, niti pošnofat ne morem za kak modelček za piškote za Halloween. Ojoj... Še dobr, da nas tale tamlada Začetnica tok pokomandira??? : ) : ) : ) p.s. za tičino pa tudi jaz dvigujem roko, me tudi mika... lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. okt 2008 17:21

Ja lidka en mora, en mora... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti