Česa se pa vi najbolj bojite?

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

19. sep 2008 19:19

Am...am...am...saj mi je nerodno ampak če ve maturitetna komisja (ja moj bratec je zgobcal na ustnem iz angleščine)...bojim se namreč banan. Dobesedno kričm,če mi kdo z njimi skače pred faco,sploh pa z olupki...iiiiivvvv.Se mi vsi smejijo,ampak meni so res nekaj najhujšega... Ampak moj stric se pa boji gumbov...poznam žensko ki s eboji kumar...pa še veliko je nenavadnih strahov Roncolino

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

19. sep 2008 19:20

Žabe, krastače... to je

Ne vem zakaj in od kje ta strah. Vem da nič ne naredijo, da so koristne, ... ampak ne gre in ne gre.

Je pa situacija precej huda . Imam kup dogodivščin s temi bitji. Doma smo na robu vasi, zraven imamo kamnosek, kjer se žabe in krastače razmnožujejo.

Neke noči (tam nekje 4 ura zjutraj) sem prišla domov in na predpražniku me je čakala krota. Na vse načine sem klicala očija (spijo v podstrešni sobi) da mi je prišel umaknit to zver, da sem šla lahko spat.

Če je povožena na cesti, zamižim in tečem mimo.

Če je na cesti in sem v avtu, VEDNO dvignem noge ko se peljem čez in v trebuhu me kar zvije.

Aha, pa še ena zgodbica:

Nekoč sem šla po prijateljico z avtom. Ker sva bili že malce pozni, sva se odločili da greva po bližnjici. Skoraj na cilju pa je odsek, kjer mrgoli krastač po cesti. Tisti kraj je znan po tem. Tisti večer jih je bilo tooooooooliko, da niti s kolesom ne bi mogel priti čez, ne da bi kakšno povozil.

Mene je zagrabila panika.... obrnila sem, in nato sva se odpeljali nazaj, pa po glavni cesti do cilja. Zamudili sva ... precej

 

Drugače pa ... me je blazno strah različnih nepomembnih stvari, od poroda naprej.

Naprimer... kot velika ljubiteljica potapljanja, ne grem plavat v morju - oziroma samo po nizki vodi. Potapljam pa se komot - z veseljem.

Od poroda naprej ne grem v gozd, ker se bojim... še sama ne vem česa.

Zvečer ne odnašam smeti oz. raje sploh ne grem iz hiše ko se zmrači...

Torej en velik strahopetec.

 

Da ne omenjam, da se nikoli ne bi peljala z letalom,....

 

MM

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

19. sep 2008 19:22

mene je groza močerada - verjetno zato, ker mi ga je v mladosti brat enkrat vrgel za vrat. Odrevenim, ko ga vidim!

Ava

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

19. sep 2008 19:31

Zgleda da imamo vsi tako srečo, okoli naše hiše tudi kar mrgoli lazarjev, ker je okoli in okoli beton, prijazno prilezejo na prag... No še dobro da Roncolino ne žvi v afriki :) nitta

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

19. sep 2008 19:52

[citat=--morska medvedka--]Drugače pa ... me je blazno strah različnih nepomembnih stvari, od poroda naprej. MM, to je blo verjetno mal drugač mišljeno, kot se bere, ane Sicer, mene je bilo pa vedno strah balonov. Bog ne daj, da kakšen poči v moji bližini. Nena http://www.moj-album.com/uredi/bena/11481476

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

19. sep 2008 20:18

...prepira...

peter

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

19. sep 2008 20:20

Evo, jaz sem korajžen: poroda me ni nič strah ( le da nisem v bližini ), strah me je tudi, kot jade, da mi ne zmanjka čokolade ( na kaj bom potem lovil miši ), strah me je tudi zobozdravnikov, zdravnikov in vsega medicinskega osebja ( oprosti jade ), posebej me je pa strah vsakršnega špikanja.

ežoj

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

19. sep 2008 20:39

Mene je strah inekcijskih igel. Že parkrat, ko so mi vzeli kri, sem skup padla. Ne vem pa zakaj taka reakcija mojega telesa. Res me je strah, vendar sem še vsakič odkorakala ven iz ambulante in mi je šele zunaj na hodniku postalo slabo. Začne mi šumeti v ušesih, megli se mi pred očmi in obležim. Nazadnje sem se zleknila na klopci v čakalnici in sta me sestri odkrili, ko sem se že prebujala. Potem pa ležat in noge v luft.

Tisti, ki ste iz stroke: zakaj je tako?

 

Aja, pajkov se tudi bojim. Nikakor pa ne omedlim, ko kakšnega vidim Samo vreščim

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

19. sep 2008 20:42

Mislim, da je edina stvar, ki se je RES bojim, vojna.

jasna

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

19. sep 2008 21:03

prometne nesreče veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti