Smučanje

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

9. feb 2011 15:18

Za eno noč boš verjetno težko dobila apartma, ker ponavadi se jemlje od sobote do sobote. Razen, če bo apartma ravno tisti teden, ko bi vi šli, prost, potem vam ga bodo mogoče dali. Ampak najverjetneje ne, ker če vam ga dajo, ne bodo mogli sprejeti nekoga, ki bi tam ostal ves teden. s0ncek*

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

9. feb 2011 15:19

Aja, lahko pa poskusiš v hotelih. Tam si lahko malo bolj zmišljuješ. :) Napiši jim mail ali pa jih pokliči. s0ncek*

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. feb 2011 15:43

In apartma za samo eno ali dve noči je za 30 odstotkov dražji kot če ga vzameš za tri dni ali več.

Mamamia

mamamia

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

9. feb 2011 16:18

Hvala in imate prav! sem že sama to ugotavljala in cene hotelov so uf uf....

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

9. feb 2011 16:25

Kaj pa če izbereš kakšno manj znano smučarsko središče (ni nujno, da je tud manj kvalitetno), so cene ziher mal cenejše... Malo pobrskaj po internetu po kakšnih privat apartmajih al pa gasthaus-ih, mogoče pa najdeš kaj primernega.

Lizzie

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

9. feb 2011 16:58

Lizzie, nič ne poznamo v Avstriji in kar takole na blef, ne bi šli. Morda kdo ve za kako slo smučišče, kjer ni pričakovati prevelikega navala. Saj ne, da želimo nevem kaj, ampak nazadnje smo ( na Kopah) čakali po 10-15 minut na vlečnico, kar je pa res odločno preveč. Pa še učitelja smučanja smo najeli za otroka, pa sta se v eni uri peljala ene 3x dol po progi, ki že sicer ni dolga in nič več....

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

9. feb 2011 19:34

Tortica, če ne maraš gneče, potem ti svetujem, da se med slovenskimi šolskimi počitnicami izogibaš slovenskih, pa tudi bližnjih avstrijskih in italijanskih smučišč, priljubljenih med Slovenci (Osojščica oz. Gerlitzen, Mokrine oz. Nassfeld, Bad Kleinkirchheim, Forni di Sopra, Zoncolan), verjetno bodo precej polne tudi Višarje oz. Trbiž, kjer sicer jaz še nikoli nisem naletela na večjo gnečo. Morda se ti splača pogledati za Katschberg ( www.katschberg.at ) ali Mauterndorf ( www.mauterndorf.at ), do katerih je potrebno le malo več vožnje kot do Bad Kleinkirchheima ali pa celo niti ne (čas potovanja in pot ti dokaj natančno izračuna www.viamichelin.com ). Smučišča tam so fajn, meni iskalnik najde proste kapacitete, apartmaji za 4-6 oseb pa pridejo od 60 do 100 evrov na noč. Ceneje se žal skoraj povsod težko najde. Proti slovenskim smučiščem nimam nič, se pa bojim, da bodo za počitnice prav vsa polna. motovilčica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. feb 2011 19:52

bannanna je napisal/a:

meni je od avstrijskih nassfeld zelo zelo pri srcu

Mokrine je slovensko ime.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti