Žensko mestno kolo

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. sep 2009 15:25

gyokuro je napisal/a:

Vanja, fantastiš ideja!..nekakšen newagevski bojevit emblem, moja zemlja pardon kolo, tace stran! me pa zanima, če je padel kakšen ne/zaželjen klic več, ko je bila domača številka tako dobro oglaševana..gyokuro

 

Ne, nobenega telefonskega klica ni bilo. Hehe, niti pomilila nisem na to, da bi se to lahko zgodilo!

Vanja

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

4. sep 2009 12:07

gyokuro je napisal/a:
Moj študentski sistem so, preveri bolho, pojdi v nedeljo na dolgi most... gyokuro
Glede na to, da tudi sama iščem rabljeno kolo, me zanima, kaj se dogaja v nedeljah na Dolgem mostu in na Rudniku. Pecenka

nsns  

član od: 11.9.2007

sporočila: 74

4. sep 2009 12:59

Rabljena kolesa bo prodajala tudi agencija Helia. Za več informacij skočite na njihovo stran. nsns

gyokuro  

član od: 24.8.2006

sporočila: 16

6. sep 2009 0:25

Glede na to, da tudi sama iščem rabljeno kolo, me zanima, kaj se dogaja v nedeljah na Dolgem mostu in na Rudniku. ..ja pred prejsnjo nedeljo je bila izbira biciklet na dolgem mostu precej dobra za moje pojme.. okoli 11ih je bilo na izbiro vecinoma bolj ali manj ohranjeni rogovi 26colski gorci, par ponijev, ene par mestnih, fixed gear lepotcev se je tud nekaj naslo..holanderji so bili v manjsini..za cene pa nazalost nevem, ker nisem aktivno iskala in po mojih izkusnjah ni glih lepa izkusnja barantat na nasem bogem boljsjaku sploh, ce nimas nobenega namena nakupa..se ti kr stoži po kakšnem maroškem marketu.. je pa bil tudi en podjeten prodajalec, ki je celo napisal listke, poni 26€, gorc 29€ torej, proti koncu bovšjaka so tvoje šanse za ugodnejšo ceno boljše, ker se ljudem z 'mešano' robo ne da basat še celega becikla v kombi in spet peljat domov vendar, zna bit izbira manjša. vesekakor pa ne kopuješ zelo sparvnega becikla, kar se slejkoprej opazi na kakih ležajih, menjalniku,... vso srečo gyokuro

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

6. okt 2009 14:02

Meni so pa ravnokar vkradli moje ljubo rogovo kolo, tako navadno brez prestav, ampak zelo udobno za vozit se po mestu. In sicer priklenjeno na ulici pred našim blokom v centru Lj... v 15 minutah, samo po knjige za knjižnico sem skočla... Taaako sem jezna, žalostna, ampak nič ne morem :S Če ima kdo kako informacijo, kje dobit poceni rabljeno kolo, se priporočam.. saj sicer bo pa spet bolha ''pela''... perpetua

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. okt 2009 10:03

Čez dobro ključavnico ga ni. Meni so jo poskusili že 3x prežagati, pa jim ni uspelo. Imam pa enega Rogovega gorca. Sestri so ukradli 3 kolesa, no, zdaj si je končno omislila malo boljšo ključavnico in ima že dobri dve leti mir. Sem ga pa nekajkrat pozabila zakleniti, takrat sem imela pa krompir, niso opazili. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti