Tečaji goljat

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

11. dec 2008 22:34

:) Prav, ja! Sem že gledala eno spletno stran karaoke.si, ampak imajo nove aktivnosti šele po novem letu. Potic sem dala nekaj v skrinjo, nekaj jih bo pa še za jutri. Smo bili kar produktivni a ne? habibti

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

11. dec 2008 22:49

Jaz sem jih lepo narezala, ker jih jutri nesem v službo, poslikala predno izginejo :) Se mi zdi, da je tega ogrooomno, pa tako lepo izgleda vse, ko je narezano na krožniku. Meni je najboljša špehovka in takmečka orehova (ja, taprave ane :)), pa korenčkova in mangova. Upam, da se še kdaj vidiva, zadnje čase spoznavam same simpatične in fletne kulinaričarke. Mojster je pa faca, ne? :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

11. dec 2008 23:03

Jaz grem pa prvič v službo v ponedeljek in to prvič prvič:). Meni so najboljše: kmečka orehova, mangova, korenčkova, kokosova (v glavnem vse bolj sočne) in pa valovi ter en od šarkljev (tisti, ki ga je že on spekel). Nisem ravno za meso, je pa moj dragi špehovko pojedel, še preden sem se uspela usesti za mizo:). Vesela sem, da sem te spoznala:). Zdaj končno vem, katera je tista, ki ji nikoli ne zmanjka idej! Tudi jaz upam, da se še kaj vidiva. V januarju se začnejo novi tečaji:)! Ali pa na karaokah. Do sedaj sem samo enkrat pela na tak način, lansko leto na Filipinih, kjer me ni nihče poznal. Bo treba zbrati pogum! habibti

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

11. dec 2008 23:14

Si že dobila službo? Nisem tega nekako sledila po tvoji diplomi :) Želim ti vse lepo. Jaz sem ponavadi na tečajih precej utrujena, ker grem direktno iz službe, kjer sem od šestih zjutraj, potem pa veš kako in kaj... Tole s karaokami pa čisto notri padeš in kaj vse pride iz globin :) Mogoče se pa res kaj vidimo! katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

11. dec 2008 23:32

So hoteli, da pridem delat že 1.12., ampak sem bila pred tremi dnevi operirana in nisem hotela biti že drugi teden službe na bolniški, tako da začnem naslednji teden. Danes sem bila prvič, odkar sem iz bolnice, med ljudmi. Ležanje med štirimi stenami me ubija! Na tečaje grem pa vedno z veseljem. Se veliko naučimo, kakšno rečemo, se malo nasmejimo in veliko dobrega pojemo. Lahko noč! habibti

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

12. dec 2008 6:18

Se ti tečaji enako, z istimi jedmi in na enak način izvajajo?

Mic

Sporočilo je spremenil(a) Mic dne 12. dec 2008 06:19:54

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

12. dec 2008 6:19

Mic je napisal/a:

Se ti tečaji enako, z istimi jedmi in na enak način izvajajo ko kot na stari lokaciji?

Mic

Mic

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

12. dec 2008 8:37

Hvala, Katka.

Joj, moje računalniško znanje!

Mic

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti