Vasilij žbogar srebrn

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. avg 2008 11:56

Marna jaz sem tudi mislila, da bo kar pri Sari ostalo, pa mi je žal, ker vidim, da imamo prave "deloholike" med športniki... Začetnica

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

19. avg 2008 12:29

Škoda je zdaj pri Mitji Petkovšku, da je naredil napakico. in končal tekmovanje na 5 mestu.

Majda

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. avg 2008 12:38

Ja to mi gre pa najbolj na živce! Reveži celo življenje garajo, potem pa mala napakica... Začetnica

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

19. avg 2008 13:00

Predstavljajte si situacijo, da trenirate več ur vsak dan, se pripravljate na dogodek, ki je vsake štiri leta, vse podredite samo temu, se odrekate marsičemu, potem pa se vse konča po nekaj sekundah... Črna mambica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

19. avg 2008 13:02

še vedno je 5-ti na svetu. Koliko se jih dnevno trudi in trenira pa ne pride/niso dovolj dobri za OI. klavdija

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. avg 2008 13:24

klavdijaB je napisal/a:
še vedno je 5-ti na svetu. Koliko se jih dnevno trudi in trenira pa ne pride/niso dovolj dobri za OI. klavdija
Pa po moje se njemu trenutno prav fučka za 5. na svetu. OI so igra na vse ali nič! Začetnica

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

19. avg 2008 13:28

Seveda je 5. mesto odlična uvrstitev, jaz pa sem hotela samo povedati, koliko truda je treba vložiti, potem pa gre v nekaj sekundah vse v nič. Kot je napisala Začetnica, bi Petkovšku verjetno samo medalja pomenila nekaj. Verjetno si marsikdo ne predstavlja, kakšno razočaranje je to. Črna mambica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

19. avg 2008 15:03

Bravo Žbogar in tudi Petkovšek. Oba sta bila odlična, z napakico ali brez.

Samo 2 miljona nas je pa imamo kar 5 medalj. Zdaj pa delite kitajske medalje s številom prebivalcev, ali pa obratno in boste videli, da mi vodimo. Si predstavljate miljardo in nekaj sto tisoč ljudi? Težko!

 Bravo vsi naši! Z medaljo ali brez, odlično zastopajo našo državo. Pa taka mala država kot smo. Super in čestitke vsem!

Kyara

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

19. avg 2008 15:57

Bravo Vasilij!!! lp, pinka

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

19. avg 2008 17:53

Tudi jaz sem blazno ponosna na vse naše športnike. Ja, bravo Primožu, Vasiliju, Sari, Luciji in Rajmondu. Res, kapo dol! Vendar pa se mi zdi prav, da se ponižno zahvalimo za ves njihov trud in pot tudi ostalim športnikom. Ali ni bilo že včasih neko geslo: "Važno je sodelovati, ne zmagati?" Saj veste, po bitki je vsak general. Po mojem mnenju gre res čestitati vsem športnikom. Zakaj vidimo le medalje? Najbolj pa me razjezi to, ko nekdo, ki si še kosila ne zna skuhat (bo že žena) ali pa niti "gat ne pospravi za sabo" sedi na kavču in preklinja tiste, ki se mučijo pred ekrani, češ, kaj pa delaš tam, če si samo peti. Pa si vedno mislim: "Izvoli, pojdi in pokaži, kako se dela boljše." Saj vem, da sem sfilozofirala. Pa vendar...iskrene čestitke še enkrat vsem! In hvala, ker tako lepo predstavljate našo majhno deželico pod soncem. marjana [soncnica] jana1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti