Postojnska jama

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

tema odprta - 9. jul 2008 12:22 | ogledi: 3.125 | odgovori: 9

V soboto bomo v krogu družine in sorodnikov iz tujine (južne Amerike) odšli na ogled Postonjske jame. Zanima me , če se splača tam tudi kositi , oz. če priporočate kako gostilno z okusno hrano , kje v bližini Postojne ni pa problem se odpeljati nekaj kilometrov naprej , saj smo itak na izletu .

Mogoče priporočate ogled še česa, ko se bomo vračali domov na SV Slovenije.

Hvala na odgovorih in lep pozdrav iz Prekmurja

STANEJ

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

9. jul 2008 13:25

priporočam ti hotel Rakov Škocjan ima tudi svojo reklamo tule na kulinariki ogledaš si lahko še mali in veliki naravni most, zapelješ do cerkniškega jezera mislim pa da imajo v predjamskem gradu ta vikend celo viteški turnir in pa v Postojni mislim,da je tudi Furmanski praznik,.. v Rakov škocjan pa prej pokliči za rezervacijo,ker mislim da imajo kar veliko dela trenutno če pa te zanima pa še kaj ,pa napiši anaeva

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

9. jul 2008 13:38

Hvala lepa anaeva in veverica. Veverica sem že seznanjena za ta paket , ogledala sem si tudi spletno stran Postojnske jame in po njihovem je tudi sprejemljiva cena ogleda Postonjske jame+kosilo + ogled Predjamskega gradu ali Vivarija 30€ . Velja za skupine ne vem koliko ljudi se šteje za skupino . Nas je 10. lp STANEJ

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

9. jul 2008 13:40

Običajno zavijemo v Epicenter, restavracija Erasmus. Okusno in domiselno pripravljene viteške jedi, za otroke pa tudi pizze. Ne vem ali čez vikend potrebuješ rezervacijo. http://www.epicenter-on.net/lokal.php?id=15 Njihov znak vidiš že iz avtoceste, sicer pa so ob stari cesti Postojna - Razdrto, na koncu Postojne. Če koga zamika, pa lahko še kakšen kegelj podre. LP K.Mici kuharica Mici

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

9. jul 2008 14:31

Mi se zelo radi vstavimo tukaj: http://www.pizza-cuk.si/. Gostilna je zelo blizu jame. Verjetno pa bi bila potrebna rezervacija, ker sem sedaj tam dogajajo košarkarski tabori. p.s. okusna hrana (velika izbira, ne samo pice in testenine), dobra postrežba (večinoma moški natakarji), lep ambient, "normalne" cene,... Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 09. jul 2008 15:02:08 Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 09. jul 2008 15:02:51

sikamaco  

član od: 22.11.2006

sporočila: 47

10. jul 2008 21:57

To nedeljo je v Postojni Furmanski praznik, viteški turnir pa bo kasneje. Glede hrane pa so že svetovale: pizzerija Čuk je prenovljena in ima bogato ponudbo, različne dobrote si lahko privoščite v Minutki, Rakov Škocjan so tudi že priporočili, če pa zavijete v drugo smer pa je v Prestranku gostilna Na mostu, pa še bi se našlo. sikamaco

5rusa  

član od: 19.10.2005

sporočila: 285

11. jul 2008 0:27

osebno Erasmusa ne bi priporočila, saj sem bilaže večkrat razočarana, se bi pa strinjala z Rakovim škocjanom (ne le zaradi hrane pač pa tudi zaradi lokacije sredi krajinskega parka, po kosilu si lahko še malo noge pretegnete, ne bo vam žal), za bolj instant varianto pa pizerija čik ali minutka ( +v slednji imajo ali so vsaj imeli nesramno dobro pleskavico s kajmakom) so pa v postojni pred kratkim odprli novo gostilno, imena se zdajle ne morem spomniti, je pa nasproti pošte (iz smeri Ljubljane, pri prvem semaforju levo in nato v prvem križišču na levem vogalu) menda imajo dobro ponudbo, ambient je na pogled dober, o ponudbi pa še nimam konkretnih info če le boste imeli čas, pa se ustavite a furmanskem prazniku pred jamo (upam, da zaradi tega ne boste imeli težav s parkiranjem) - glavni sprevod zanimivih furmanskih vozov skozi Postojno se začne ob 15.30 izpredsrednje šole, ob 16. pa naj bi Gašper Tič v parku Postojnske jame predstavil nabolj zanimive. pa lep izlet želim, 5rusa

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

11. jul 2008 6:19

Vsem se vam zahvaljujem za vaša priporočila. lep sončen pozdrav iz Prekmurja. STANEJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti