Za čisto pitno vodo-peticija

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

9. jul 2008 6:56

Mišika, sem se podpisala. V zadnji Mladini je bil kar obširen članek o tej sramoti, krivcev pa je očitno več.... LP! ovčka

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

9. jul 2008 7:32

Pri takšni stvari sem vedno zraven, pa če s tem dosežemo ali ne....poskusiti je treba in zakon privlačnosti deluje. katjushka

jagodas  

član od: 2.11.2005

sporočila: 90

9. jul 2008 7:38

Podpisala in poslala link še kolegici. jagodas

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5190

9. jul 2008 10:27

Sem zelo za varovanje virov pitne vode. Se zelo strinjam, da se naša ministrstva oziroma posamezni resorji istega ministrstva pogosto obnašajo ignorantsko in šarlatansko, kar potem občutimo na lastni koži. Sem tudi za peticije, ker je to edino, kar ljudem še sploh preostane, ampak naj bodo le malo bolj resne in podprte z malo boljšimi argumenti, kot je tale. Res ne vem, zakaj bi se vtikali recimo v Lidl in gimnazijo, ko pa imamo neposredno ob tem istem viru pitne vode mariborsko Rakovo Jelšo - no, ne čisto pravo, ker vse te hiške imajo gradbena dovoljenja, ampak bi morale imeti vodotesne greznice, ki jih je treba za drag denar vsake toliko časa izčrpati. Je pač mnogo ceneje, če fekalije tečejo kar v obcestnih jarkih. Ali pa silne vinograde vsemogočne katoliške Cerkve (pa je ne mislite, da jih škropijo z bio koprivami?). Po mojem bi pravi argumentu zalegli bolj kot slike vesele in žalostne vode, ja, bi pa marsikomu stopili na rep. Lep pozdrav, Sonja

Taia  

član od: 2.11.2002

sporočila: 473

9. jul 2008 10:56

Podpisala. Taia

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

9. jul 2008 11:41

Ne vem, kdo stoji za vsem tem in ščiti cerkev in trgovce.... mišika

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

9. jul 2008 21:52

Sem že prejšnji teden podpisala in sem se tudi poiskala seznamu. Groza je, kako pri nas v Sloveniji uničujejo naše bivalno in delovno okolje, vse v dobro dobička "nekoga", ne pa za nas in naše blagostanje (kot je rečeno v predstavitvi peticije). Prav tako nam uničujejo naše zdravje, bodisi z elektromagnetnim sevanjem, bodisi z uničenjem podtalnice. libra

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. jul 2008 5:40

Libra, okolje v veliki meri uničujemo mi sami. Ne verjameš?  Z našimi zahtevami po udobju. Hočemo stalno oskrbo z elektriko, nabavimo čimveč električnih aparatov, da nam bo udobno, da v naših stanovanjih ne bo več razlike med zimo in poletjem. S pitno vodo delamo kot svinja z mehom. Z najkvalitetnejšo pitno vodo peremo perilo in po zakonih brezhibne čistoče vanjo namečemo en cel kup kemičnih pripravkov.  Javkamo, da nam mobitel ne vleče, obenem se z vso energijo protivimo oddajnikom na našem področju - in koliko tega je še. 

Da smo kriti in čisti potem seveda vso krivdo zvalimo na nekoga drugega. Ta drugi pa večinoma samo streže našim zahtevam.  To je, zaradi česar se mi zdi veliko peticij dvoličnih.

 

Cila

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

10. jul 2008 7:18

Kako je lahko takšna peticija dvolična????? Dejstva so dokazana in nam ni vseeno za to kar se dogaja. Mogoče Cila boš več naredila, če boš glasovala za naj mucka. http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1522 mišika Sporočilo je spremenil(a) mišika dne 10. jul 2008 11:42:28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti