Sava

planet_food  

član od: 22.4.2005

sporočila: 81

4. jul 2008 12:18

Iskreno sožalje vsem svojcem preminulih, umrlim pa miren pokoj. planet_food

Crystal  

član od: 14.9.2007

sporočila: 7

4. jul 2008 13:07

Iskreno sožalje tudi z moje strani. Vendar tudi jaz ne morem mimo tega kaj se dogaja v medijih (naših in tujih). Posnetki zaskrbljene matere, ki čaka na informacije in nato posnetki njenega pogovora s predsednikom vlade... Za koga so ti posnetki koristni, za medije ali politike, ki nabirajo glasove pred volitvami (žal me ti posnetki preveč spominjajo na to, saj bi se g. predsednik in drugi politiki s svojci, glede na količino osebnih stražarjev, ki jih premorejo, lahko srečali s svojci brez kamer, ne pa da se vsi zgrinjajo okoli njih) ali gre za interes in obveščenost splošne javnosti? Vsekakor sem mnenja, da bi se določene zadeve lahko opravile bolj diskretno, nam opazovalcem pa ni potrebno vedeti vseh detajlov. Kar se je zgodilo je zelo žalostno, ampak nesreče se dogajajo, vse ostalo pa je stvar interpretacije. Najbolj prizadeti pa so seveda tisti, ki so izgubili svoje drage. Crystal

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

4. jul 2008 13:24

Iskreno sožalje vsem svojcem in prijateljem preminulih.

Čeprav osebno nisem nikogar poznala, me je dogodek globoko prizadel. Še zdaj imam cmok v želodcu, sploh ne smem razmišljati o tem.

Spet lahko rečemo, da ima Bog rad dobre ljudi, ko jih je tako zgodaj poklical k sebi. Nihče ne razume, zakaj so se odločili iti tam, kot so šli. To je bil pač "trenutek odločitve". Bogve, kako  bi se odločil kdo od nas v taki situaciji. Nekaj jih je pač "vleklo" tja,  se reče. Mi pač zdaj razmišljamo trezno, ko vemo, kaj se lahko oz. se je zgodilo, oni pa sigurno niso pričakovali kaj takega.

Pa baje, da je bil na vsakem čolnu vodič?

 

Najbolj mi je hudo, ko razmišljam o svojcih tistih, ki so še v vodi, že razglašeni za mrtve (sicer pogrešani, a vsi vemo, da...).

 

R.I.P.

Monika

JAMONI

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

4. jul 2008 13:36

Novica me je zelo prizadela, sploh ker poznam kar nekaj od žrtev. Grozno!!! jessy6

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

4. jul 2008 13:45

Iskreno sožalje vsem žalujočem

karmy20  

član od: 2.8.2005

sporočila: 73

4. jul 2008 14:57

Iskrene sožalje. karmy20

BiBaBuBa  

član od: 11.5.2008

sporočila: 62

4. jul 2008 15:39

Še zdej ne dojamem, da se je to res zgodilo. Težko se bo sprijazniti z dejstvom, da smo izgubili najboljšega župana in človeka, ki ti je vedno znal prisluhniti in pomagati po svojih najboljših močeh. Vsem sorodnikom in znancem iskrene sožalje Počivajte v miru in naj vam bo lahka slovenska zemlja. Vsem sorodnikom še vedno pogrešanih pa tele besede: "UPANJE UMRE ZADNJE"!!!! BiBaBuBa

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

4. jul 2008 16:52

Naj počivajo v miru... Lotti

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

4. jul 2008 16:57

Iskreno sožalje! anemona

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

4. jul 2008 17:14

"Upanje umre zadnje", je včeraj zvečer rekla učiteljica deklici, ki je v nesreči izgubila dedeka. Svojega najljubšega, edinega... Sožalje vsem, ki ste izgubili svoje. Boli, ker sem jih kar nekaj poznala Rmeli Sporočilo je spremenil(a) Rmeli dne 04. jul 2008 17:15:12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti