Vzdrževanje bazena-easy pool(okrogel 366x90)

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

tema odprta - 3. jul 2008 22:12 | ogledi: 1.470 | odgovori: 2

Zanima me če ima kdo podoben bazen -s črpalko in kartušnim filtrom?Kako ga vzdržujete in kaj priporočate? hvala za odgovore

kuharca37

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

4. jul 2008 7:32

Najbolj enostavno je vzdrževati vodo s Combi tabletami (jaz naroči pri firmi Elstik), ki jih vložite v plovček, da se počasi raztapljajo. Voda tako ostane čista celo kopalno sezono. Vsekakor mora nekaj časa podnevi in ponoči biti vključena črpalka, da se voda premeša in čisti preko filtra. Zelo pride prav tudi lopar z mrežico (tudi Elstik) za fizično ostranjevanje smeti in mrčesa. Mi iammo tudi vodni ssesalec, a se nam nekako ni "obnesel". Če vas šer kaj zanima, pa me kontaktirajte na zasebni mail. Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 04. jul 2008 07:33:33

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

4. jul 2008 9:20

Tortica hvala za odgovor,se bereva dalje preko zs....dobrodošli tudi ostali za nasvete,...lep dan...sem že mislila kupit tisti vodni sesalec pa ga ne bom. kuharca37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti