Počitnice v dvoje

jana2  

član od: 19.2.2007

sporočila: 48

24. jun 2008 21:23

Vozniško dovoljenje žal ni osebni dokument s katerim bi se dalo potovati čez mejo...samo osebna izkaznica ali potni list. lp jana2

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

24. jun 2008 21:29

blažkaa je napisal/a:
Joj punce, ful ste pridne. Trenutno sem med pakiranjem za punci, prebrala bom komentarje in predloge malo kasneje, se mi je pa zataknilo tam, kjer je v tem trenutku najmanj potrebnoNe najdem svojega potnega lista NikjerMorda kdo ve, če bi me na Hrvaško spustili z vozniškim izpitom??? Glede na to, da je to tudi identifikacijski dokument. Pa še sliko ima.Nimam pa osebne izkaznice.blažkaa

Saj imamo tudi mi en čink morja, za uživanje ravno dovolj.  Potni list boš pa iskala, ko  se vrneta in gre mož v službo, tebi bo pa ostalo dovolj časa za to opravilo, ker bosta punčki še na morju. Pa lepo se imej.

Ognjič

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

25. jun 2008 10:58

Najbrž sta že na poti, če pa še nista, malo premislita o kakšnem Bohinju, Bledu ali Bovcu. Mene v tej vročin ši najbolj vleče na Babno polje.

nola

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. jun 2008 12:34

mislim, da ne. jaz bi vama priporočala kaki kemp.. lahk tud kej bol divjega, če je sam za en vikend... kaj pa kako jezero? npr bohinjsko je mel zeloo všeč.. bannanna

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

25. jun 2008 17:24

SRNA je napisal/a:
Jaz pa grem letos za teden dni V EGIPT- Hurgado(mislim da SOMA BAY) Komaj že čakam, se pa zelo bojim leta z letalom, ker se lansko leto ob letu nisem najboljše počutila. KAJ PRIPOROČATE PROTI SLABOSTI NA LETALU????? Pa ne rečt kakšen ingver, ali Dramida tablete ker mi ne pogajo. Kako je z uspavalnimi tabletami??? Prosim za nasvete... SRNA
Moja pot v Grčijo se je zaradi strahu pred letenjem tudi slabo končala... Za pot nazaj sem v Grčiji kupila tablete proti slabosti, ki so mi super pomagale, pa še zaspan nisi po njih. Žal se pri nas ne dobijo, lahko pa ti jih pošljem po pošti, če ne najdeš druge alternative. Klea

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. jun 2008 17:50

probaj tablete dramamine bannanna

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

25. jun 2008 18:08

nola je napisal/a:

Mene v tej vročin ši najbolj vleče na Babno polje.

nola
Trenutno se tudi na Babnem polju lahko ohladiš le s spominom na to, kako je pozimi mraz....če ti rata... Follow your dreams....

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

25. jun 2008 18:11

Ja, Bovec, to je prava izbira, ma kakšno morje? Lepo vas prosim, HRIBIIIIII

A, ja pa ne pozabiti na notebookjaz ne bom.

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 25. jun 2008 18:13:57

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

25. jun 2008 19:18

Dopust v hribih? Samo morje je prava izbira! Anamarija in Nola, le kako lahko vidve pomislita na dopust v hribih riba-ribica

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

2. jul 2008 11:13

Pa sva nazaj Potni list sva našla in se napotila prti hrvaški obali. Točneje v Crikvenico, saj smo tam dopustovali že 4x in sva že veliko stvari poznala. In ker sva šla uživati in ne raziskovati okolice, sva šla v že poznano mesto in se imela maksimalno lepo. Na začetku je bilo malce čudno biti "samo" v dvoje in sva prvi dan na plaži le punčke gledala. Pa kako so lepe, pa kako lepo plavajo, pa poglej kopalkice, pa frizurico, ko pa je kakšna še posebej glasno klicala Mami, poglej me, .....mi je srček razbijal 100/uro. No, potem sva se zmenila, da se tudi najini hčerkici imata prelepo, da sta tudi na morju, da plavata, imata vse lepo organizirano in jima nič ne manjka. No, takrat sva pa začela uživati Imela sva naciljano bolj "nobel" restavracijo s svečkami in ostalimi "pritiklinami" in tako sva si lahko privoščila romantično večerjo. Kar dvakrat Veliko sva plavala, se malo posončila, se držala za rokice kot dva najstnika, šla na nočno kopanje in se imela fantastično v vseh pogledih. Tako zelo nama je bilo všeč, da sva podaljšala dopust in namesto v nedeljo prišla domov sinoči malo pred polnočjo. Sigurno še ponoviva. Če ne prej, pa naslednje leto blažkaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti