Ramsay - vražja kuharija

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

12. jun 2008 12:25

Stil oddaje odgovarja potrebam nekaterih ljudi, ki uživajo ob gledanju mučenja. Uživajo ob tem, ko nekdo muči druge - v smislu, končno se spravljajo še na koga drugega ne samo name!! Jaz sem gledala z odprtimi usti. Vsakdo z malo samospoštovanja bi mu nekaj zabrusil v glavo in spokal stran!!! Spoštujem mnenje od lene70, ampak če stvari tudi pri nas tako tečejo, ...hmmm! Jaz zagovarjam to, da če ima šef pravilno avtoriteto, mu nikoli ni treba povzdignit glasu!!! O tem kako si ustvarit takšno avtoriteto pa ne bi ker bi predolgo trajalo!! Lp, veverica

lena70  

član od: 8.3.2008

sporočila: 61

12. jun 2008 12:38

Sara, saj te razumem, ampak stvar je v tem, da tu v tej oddaji je tako, da jim finančno ne laufa, a nobeden ni pripravljen karkoli spremeniti. Oziroma , ljudje sploh ne vidijo, da imajo problem, da bodo lahko lokal zaprli, če se kaj ne izboljša. Sama sem miroljuben tip, in nimam namena ljudi šimfat. Drugače pa si še oglej kakšno njegovo oddajo, pa boš potem morda razumela kaj mislim. V teh oddajah pokaže tudi kako svinjske kuhinje imajo nekateri, da se ščurki sprehajajo vsepovsod .... Sicer pa te dotične oddaje nisem gledala, ker nimamo kanala A, a vem o čem gre. Pa brez zamere, to je pač moje mnenje. LP lena70

planet_food  

član od: 22.4.2005

sporočila: 81

12. jun 2008 16:39

Vidim, da ste nekatere prišli na dan s kar močnimi komentarji, kar se mi zdi prav. Takšen njegov šov sem gledal prvič, zato me veseli, da sem izvedel še kakšno zanimivost. Kar pa se tiče čakanja gostov na hrano, pa se strinjam z večino, da je bilo zaigrano, čeprav se mi ob gledanju ni ravno zdelo. Se pa strinjam z Rmeli, da pri nas nihče ne bi čakal samo na predjed uro in pol, kaj šele na ostalo. In pa tudi odnos do hrane ni bil ravno zgleda vreden, sploh ko je hrano pljuval po tleh in jo metal v kuharje. In še malo dodatno vprašanje: Ali bi se ve spustile v takšen način kuhanja? Kakšne bi bile Vaše reakcije na zmerljivke? Lep pozdrav planet_food

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. jun 2008 8:04

Nisem gledala sem pa poslušala komentarje prijateljic in brala vaše poste. Drugič iz radovednosti ogledam in potem, če je vse tako, kot pišete, sigurno ne bom več gledala.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti