Magična kroglica za pranje perila

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

6. maj 2009 10:27

Pa kaj si še vse ne bodo zmislili. Mogoče bi si pa tukaj na kulinariki morali izmisliti čudežne majice, da bomo vsi dobro kuhali in pekli :) lana_s

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

6. maj 2009 12:48

Haha, Cila! Majice in hlačke moči sigurno delujejo, samo učinek se ne vidi takoj, kot pri tableti za bolečine. Pa še ta začne delovati pol ure po zaužitju.

Nošenje perila moči pa je dolgotrajen proces. To perilo dovaja v naše telo toliko energije, koliko je telo potrebuje. Simbol ni naslikan, je naštikan in dokler ni zunanji krog strgan, do takrat deluje.

Energijo pa dovaja počasi, postopoma, ker če bi jo dovajali dosti, bi mi pregoreli.

Verjeti ali ne tu ni vprašanje, ker to ni vera in ni z vero povezano. To je isto, kot če prižgemo luč. Slepi je ne bo videl, čeprav bo prižgana.

 

 

Kyara

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

6. maj 2009 17:19

Kyara: Vsaka taka nova znanja ali "znanja" me zanimajo. Ogibam se prepričanju: česar ne poznam, tega ni. Zato, če ni povezano s prevelikimi stroški, marsikaj tudi preizkusim. Ampak še vedno se je izteklo tako, da stvari, katerih delovanja se ni dalo jasno razložiti, pri meni niso imele uspeha.  Zato sem tudi napisala "da pri skeptikih ne deluje" .

Cila

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. maj 2009 17:58

Adijo pamet. Najprej sem mislila, da gre spet za kaj podobnega kot tiste kroglice o katerih je Lidka zadnjič govorila na nekem forumu (v smislu, da gre za neko seksi zadevo), zdaj sem pa ugotovila da je to nekaj židovsko povezanega. Sem mislila, da samo mormoni nosijo svoje "posebno perilo". Ajaj, kam smo prišli. Še pred par leti bi prisegla, da moji Slovenci na te trike ne bi padli. Pa brez zamere.

Vanja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

6. maj 2009 21:12

Vanja - tudi če pademo, se nekateri hitro poberemo  - malce potolčeni sicer ..  .

Cila

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. maj 2009 21:30

Cila, drugi si pa roke mencajo ob dobičku.

Raje kupim poštene čevlje. Me spravijo v dobro voljo, pa nič mi ni treba analizirat in upat na nevidne sile. Se kar dizajnerju zahvalim lep dizajn, pa je.  Slednji vsaj odkrito dodajo ceno svojega imena izdelku, ki ga prodajajo. Če pa kdo misli, da sem jih preplačala, pa naj.

Sicer pa vsakemu svoje. Samo da se imamo radi.

Vanja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. maj 2009 5:12

Cila in Vanja, če bi vama padlo zdravje na nulo kot je meni in doktorji bi vaju odpisali, bi tudi iskale možnosti za izboljšanje. Možnosti je nešteto, samo zagrabiti jih je treba na pravem koncu.

Jaz sem to možnost dodobra izkoristila, še danes sem med živimi.

Pa fajn mi bodita.

Kyara

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. maj 2009 5:43

Kyara, me neskončno veseli, da si OK. Ampak, stanje se je tebi popravilo zaradi tvojega pozitivnega odnosa in ne zato, ker bi imelo neka naštikana zadeva čarobno moč.

Kar sama sebe potrepljaj po rami, si zaslužiš.

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 07. 2009 05:43

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. maj 2009 6:05

Ne bi na forumu naprej o tem, če te kej zanima, lahko privat naprej.

Kyara

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

7. maj 2009 9:26

Ja kakšna je pa to čudežna magična kroglica?Jaz za pranje rabim manj praška ker je dovolj močan in ni potrebno da z njim razsipavamo,meni lepo opere mogoče je dobro izbrati dober prašek,ki pa je včasih malo dražji ga pa manj porabiš pa se zravna. mark5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti