katjuska, piškote daj na obod, preden model napolniš s kremo. Se lepo primejo kreme in bo torta veliko lepše stala, kot če boš z njimi torto krasila potem, ko bo krema že čvrsta. Izkušnje so to.
Mamamia
mamamiakatjuska, piškote daj na obod, preden model napolniš s kremo. Se lepo primejo kreme in bo torta veliko lepše stala, kot če boš z njimi torto krasila potem, ko bo krema že čvrsta. Izkušnje so to.
Mamamia
mamamiaJaz sem na eno troto piškote s čopičem in šampanjcem premazala le po eni strani, da se čisto malo zmehčajo in lepo prilepijo na kremo, na zunanji strani pa ostanejo dovolj suhi oziroma čvrsti, da ne razpadejo. Ravno prav mehki so, da se lepo režejo in nič se spacajo, kar se rado zgodi, če jih preveč namakaš.
Sicer pa je to odvisno tudi od okusa posameznika, eni imajo radi, če so piškoti zelo mehki. Mamamia
mamamia| majamarko je napisal/a: |
| ...delala sem iz pol kg mascarponeja, sladkor na oko in 4 jajca, morda bi naslednjič raje iz treh d aje še bolj trdna masa, sicer je počivala čez noč in se strdila, ampak pač ni kompaktnost za petko:) |
| katka lopatka je napisal/a: |
|
boš enkrat poskusila mojega |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Gratinirani fuži s sirom in pršutom

Vanilijeve rolice