Ideja za krstno torto by stana and uni

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

11. maj 2008 13:47

Saj imate slikice v novem foto albumu. Je sicer še zelo sveža zadeva, ampak se bomo s skupnimi močmi potrudili, da bo vsak dan kakšna slikica več. lp E.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

11. maj 2008 14:46

Ja, seveda, tisto je samo za pluse. Sama pozdravljam zadevo. Obstaja pa veliko članov, ki delajo take torte, da dol padeš, ampak se zaradi miljontih stvari ne izpostavljajo po forumu in ne "oglašajo" svojih albumov, ki jih pravzaprav niti nimajo. Zaradi taistih razlogov si verjetno tudi plusov ne nabavijo in si ga verjetno zaradi te storitve tudi ne bodo. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

11. maj 2008 14:47

Ko sem prejšni teden brskala po KUL-slo som zasledila dva linka o izdelovanju rožic-orhideje in ? (italijanski), sedaj pa ne pridem več do njih. Mi lahko kdo pomaga?HVALA anemona

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

11. maj 2008 14:54

Vidiš katka, jaz pa imam pluskota samo zato, da sem lahko dala gor slikice z MEGA PIKNIKA na Kopitniku. Seveda pa bom dodala še svoje mojstovine, ter se tako malo promovirala in oglaševala Ha ha ha. Ampak plusko je res mega mega mega Lp MM

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

11. maj 2008 15:47

Katka hvala za link .Vzeti bom morala prosti dan da bom vsa pregledala.ker nise računalničar moram še pogruntat kako ga spravim v Moje b. Imaš zelo lep album.Mogoče nekega dne.....tudi ....jaz.. anemona

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

11. maj 2008 16:21

Vse pohvale za torti.Obe sta tako lepi,da bi mi ju bilo žal razrezati,najraje bi ju nekako dala v regal(če bi bili moji seveda) golubić

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

11. maj 2008 16:25

Anemona, ti samo začni. Od tukajšnjih mojstric se ogromno naučiš, meni je zelo pomagalo, gledaš, poslušaš...kulinarika je zato res super. Tudi pomoč ti je zmeraj na voljo, samo vprašaj. Če nimaš plus paketa, ne moreš spravljat v beležko. Lahko pa narediš na druge načine, linke si spravljaš med priljubljene ali pa preprosto skopiraš v mape, ki si jih ustvariš v računalniku. Za izdelavo takšnih in drugačnih rožic pa je na internetu veliko materiala, samo na youtubu je toliko videov, da se ti zmeša. Samo vtipkaš ključne besede v angleščini in...wuala:) Dobrodošla med nami, katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

11. maj 2008 16:34

Ma tortica in angelčki so čudoviti-čestitke ustvarjalkam

SINEJA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. maj 2008 17:22

Taia je napisal/a:
Punce, jaz sem razmišljala, da ne bi bilo slabo, če bi nekje obstajala neka tema, kjer bi bile izključno slikce tort. To je zelo dobrodošlo za vse, ki nismo tako izvirni in radi kaj kopiramo. Tako nam ne bi bilo potrebno 2 uri brskati po netu in iskati torte, mapak bi pogledal le na eno mesto in si to lahko ogledal. Trenutno je na kulinariki ogromno fotografij tort, škoda je le ta, da so pod različnimi recepti. Taia

 

V foto albumih imaš zbrane slikice na enem mestu, niso samo ob receptih. Forum ni primeren kraj, da se lepijo gor slikice, ker ena bo prevelika in bo potem pokvarila izgled foruma. Foto albume sem naredil prav zato, o čemer pišeš.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti