Krst, birma, poroka > zacela se je sezona > kaj podarjate?

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

17. jun 2010 6:54

Ta ideja z orehi je res krasna. MI-2 sva povabljena na poroko (bratranec od moža) star že 40 let, finančno boljše preskrbljenj kot mi, ki se trudimo hiško zidat in nam vsak euro tam prav pride. No ker imata stanovanjski problem rešen in opremljen - naj bi jim za darilo dali denar - a mislite da je 100 eur (v kakšnji škatlici-skrinjici, ali pa nečem podobnem) premalo ? zima13

zsa zsa  

član od: 2.5.2010

sporočila: 33

17. jun 2010 7:21

100€ se mi ne zdi premalo.

zsa zsa

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

17. jun 2010 7:34

Vsak naj da toliko, kolikor je zmožen. Za nekatere je to 100 EUR, za druge 300 ... Jaz se s tem sploh ne obremenjujem več oz. sem že vsem povedala da pač od mene ne morejo pričakovati da bom v kuverto položilo malo bogastvo. In smo vsi zadovoljni. Smo imeli pred kratkim poroko v familiji in mi je mlada nevesta potožila, da je v zelo nerodni situaciji. Namreč, za darilo je od prijateljev (para) dobila 1x višjo vsoto denarja, kot jo je dobila od njiju na lastni poroki. In zdaj se revica sekira in sprašuje kaj si bodo mislili. Mislim, čista neumnost. Btw, midva sva jima dala krasno darilo: Malo dinarčkov, pa še glasbeno spremljavo s klavirjem na obredu. Zadnje je bilo več vredno kot pa vse kuverte skupaj, ker je bilo presenečenje in sta skoraj obnemela, ko sta stopila v dvorano. Čista romantika vam rečem. Gigi_84

kozamurnik

sporočila: 2311

17. jun 2010 10:54

Nisem prej brala te teme, ker me nekako ni zanimala, ampak ...pohvale mami F za njeno razmišljanje! Podpišem se pod vsak stavek. Tudi nekateri drugi posti so vredni branja. Med drugimi tudi doživeti zakramenti morske medvedke. murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti