Dalmatinske

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

2. apr 2008 20:48

klapa Intrade - meni so zelo dobri

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. apr 2008 20:51

S seznama MamaF bi jaz izbrala št. 5. Obstaja pa vprašanje, če dejansko rabiš klapske pesmi ali zabavne s pridihom dalmatinskega melosa? "Za dušo" so prve, če pa rabiš za kak žur, pa slednje. Povej, na "zalogi" imam oboje. Atina

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

3. apr 2008 13:34

ne ne so bolje klapske take prave dalmatinske...sta bolj zanju,ker poznata starejše komade...ala mišo kovač in podobno... evagirl

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

3. apr 2008 14:06

Mladen Grdovič je tudi super. tanya017

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

3. apr 2008 15:45

Vinko Coce, danes sem videla, da te CD prodajajo tudi na Pošti. lp robida

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. apr 2008 15:55

evagirl je napisal/a:
ne ne so bolje klapske take prave dalmatinske...sta bolj zanju,ker poznata starejše komade...ala mišo kovač in podobno... evagirl
Potem pa mora biti v najožjem izboru I proplakat će zora (to je Mišo pel na enem splitskem festivalu, z eno klapo...) Mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. apr 2008 16:54

Gibonni in Cambi - definitivno my cup of tea (zakaj tega preprosto ne kupiš na spletni trgovini založnika?) Oliver, definitivno (Oliver u Areni, prava stvar na CD in DVD) Grdović - ne, hvala, "preveč ha-de-ze informacije" Coce - ne vem, kaj bo prej padlo narazen - Coce zaradi kil ali moj ekran, ker Coce definitivno ne gre v noben ekran, neodvisno od tega, kako je širok...... Mišo Kovač - guilty pleasure, ko sem bila stara štiri leta....Na tvojoj ruci prsteeeeeeen/U tvome oku suzaaaaaa/Taj drugi što te uzeeeeee/Nee voli kao jaaaaaaa/..../I proplakat će goraaaaaa/I proplakat će moreeeeeeee/Aaaaa kamo ne bi čovjeeeeek/Što voliiiiiiiii kao jaaaaaaaaaaa? Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. apr 2008 17:15

I proplakat će noći, i prioplakat će zora.. Ampak na nedavnem koncertu hrvaških zvezd na Poljudu v Splitu je Mišo nastopil zadnji. Od vsake pesmi je zapel samo dva verza, dvignil roke in potem je pel samo še stadion...vključno s tole zor.... Ne glede na to, kaj si mislimo, je nek fenomen. No, definitivno je tudi moja skodelica časa Giboni; Oliver v areni je pa še boljši v živo kot na cd; Mimogrede, a veste,d a je Cesarico Giboni najprej napsiale zase? In jo tudi pel, a se ni in ni prijela. Potem jo je enkrat, na neki skupni vaji, popeval Dragojević in največji hit je bil rojen.... Adijo, punce, Mamamia mamamia

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. apr 2008 18:04

Tile so malo manj klapski, še vedno pa za dušo: Dražen Zečić (meni je preveč jokajoči, mi ni všeč) Tomislav Ivčić Matko Jelavić (legendarna Majko stara) Goran Karan Tedi Spalato ... Prav "klape" so pa še Klapa Bonaca, Trogir ("Vela luka" je zakon), Berekini, Maslina, Intrade, Nostalgija, Lanterna, Ragusa, in še in še ... Na tej strani jih je polno: http://www.fdk.hr/ Pa da ne bodo samo moški: s Terezo ne moreš falit, jo ziher poznata (Tereza Kesovija) Pa eden mojih najljubših: Alen Nižetić!!! Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 03. apr 2008 18:11:24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti