Višavski terier

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

29. apr 2008 18:39

Pozdravljeni Naša Ajšika je fulll pridna,sicer hvala bogu da smo doma v prtljičju,da ko vidim da čudno hodi jo pobašem in že greva ven lulat,tako da noter ne lula.Sicer smo zdaj še za enkrat vsi doma,bomo videli kaj bo kasneje.Edin problem je grizenje,grie kaj ji pride pod zobe in ni važno kdo ji pride pod zobe.To jo moremo odvadit.Drugače pa morem povedat da sta maladva fulll navdušena,ponosna ko gresta z njo ven,je res pravo veselje v hiši.Škoda da vam tukaj ne morem slike poslat. Lep podrav balea

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. apr 2008 1:19

Balea,seveda lahko daš sem sliko! Naloži jo v kak spletni album (Picassa, Moj album itd.), ko je naložena klikni nanjo z desno tipko na miški- odpre se ti okno, na dnu piše lastnosti. Klikni na lastnosti, potem pa poglej, na vrhu ti piše: Lokacija :http://...... To klikni in kopiraj, potem pa prilepi sem, v sporočilo. Najprej vtipkaj -oglati oklepaj-img -oglati zaklepaj,(zdaj prilepiš kopirano "lokacijo") pa še enkrat oglati oklepaj-/img-oglati zaklepaj. Med oglatimi oklepaji in besedicami img oz. /img ne sme biti ne presledkov ne pomišljajev! Sem morala napisati tako malo dolgovezno, ker če vtipkam sem resnične oklepaje in img-je, jih računalnik po svoje prevede in jih ne zapiše. Meni je na ta način uspelo, naučila sem se pa od tukajšnjih članov in od članov foruma o malih živalih. Upam, da ti bo uspelo. Po mojem bi bili vsi veseli, da končno vidimo to tvojo ljubljenko! mamaF - Mojca Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 30. apr 2008 01:22:06 Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 30. apr 2008 01:25:55

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

30. apr 2008 8:15

a ste dali Ajši kaj za grist kar bi bilo samo njeno, da se ne bi lotevala vaših stvari? Tiste zelene (greenies, nutri dent... dobiš v zootic-u, mr. pet-u...) kosti, ki čistijo zobe so super. mala zelena

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

7. maj 2008 17:20

Pozdravljeni Jaz sem lojka za računalnike,tak da slike prenest na Picassota pa na splet,no ja mi je pa vseeno upam da ratalo.Tukaj si lahko pogledate če želite našo Ajšiko http://picasaweb.google.si/balea998/AJA/photo#5197652574 Morem pa povedat da je pravo veselje,danes bla pri učiteljici pa mi je rekla da se je hčera sama ne ve če to zaradi Ajše fulll spremenila na boljše,tak da res super Lp balea

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. maj 2008 17:49

Balea a jo imate v stanovanju?Glede hčerke...jaz se,če se le da učim s psom.Naredim si izpiske in jih vzamem s sabo na sprehod in aglas psu razlagam snov.Meni to res pomaga.Zdaj,ko je pa že lepo toplo in sončkasto,pa se vsedem v izpust k konjem,da me tamala žrebička giricka po hrbtu (sprošča) in se učim. Skratka živali neizmerno pomagajo pri motivaciji! Roncolino

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

7. maj 2008 19:02

Ja imamo jo v stanovanju.Res danes me je to pri učiteljici danes presenetilo,ker mi je rekla da je postala hčera čist druga do sošolk pa vse.Zdaj bomo sicer vidli kaj bo čas pokazal če je to res Ajša nardila,da se je mala poboljšala.Saj ni bila prej problematični otrok,priznam je pa ziher na otroka kaj ločitev vplivala,čeprav se je nam zdelo da se nista spremenila,ampak nikoli ne vemo kaj malo otroci v glavi.Tak da jaz res mislim da je bila Ajša dobra odločitev. balea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti