Glukozni sirup

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

11. apr 2006 14:36

Ej Veri, ti pa res znaš nasmejat Se sploh ne morem skulirat, tok se režim LP Vrana

Szdenka  

član od: 22.10.2003

sporočila: 220

11. apr 2006 17:41

Za kaj pa uporabljate glukozni sirup? Zdenka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. apr 2006 9:52

Jaz to rabim za razne sladkorne mase za okraševanje tort, pa za bonbone in na sploh sladkarije. Navadno se stvar da nadomestit s sladkornim sirupom, ki ga skuham, včasih pa enostavno ni isto, glukoza ma neke svoje značilnosti (da elastičnost, da se manj trga, ko valjaš...)... Zdaj bi bila čisto zadovoljna že s tem, če bi katera vedela, v kateri športni štacuni majo glukozo v prahu, ker v lekarnah je draga ko žafran, baje se pa dobi v teh trgovinah, ker športniki to na veliko konzumirajo;) Če katera/i ve, se priporočam! Vrana, ti se kar smej, smeh je dober za zdravje;) Si pa predstavljam sebe "na koncu celovške z biciklom", kako iščem neko zelo nemško zvenečo štacuno in me vsi pošiljajo "še malo naprej";) Veri

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

12. apr 2006 10:18

Veri, sploh ne rabiš iti v športno trgovino. Idi kar v DM ali Mullerja in kupi grozdni sladkor Pol kile stane okoli 400 SIT.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. apr 2006 11:40

mufin, hvala! V mullerju sem bila, pa se nisem spomnila (stupid me), da moram vprašat za grozdni sladkor, ne za glukozo - o tej seveda niso nič vedeli! 100x hvala, bom šla še danes po službi:) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. apr 2006 11:30

joj, pa mene ta glukoza res ne mara! Včeraj sem bila v mulerju, marshmellowse sem dobila grozdnega sladkorja ali glukoze pa ne. Prodajalka pravi, da tega nimajo že pol leta, ker menjujejo embalažo in da bojo potem mogoče oz. verjetno spet meli... Grem gledat še v DM, če bo tam kaj več sreče:) Sicer bom pa res morala še kakega bodibojlerja upecat, da mi pove, kje oni nabavljajo glukozo po razumljivih cenah;) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti