Pečica v barvah

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

6. mar 2008 12:09

Jaz bi k rdečemu hladilniku izbrala kuhinjo nevtralne barve z rostfrei aparati, prej bi še kakšno steno pobarvala bordo, ali pa kakšen dodatek - kuhinjske krpe, cvetlične lončke, vazo, prt, bosh mum... v rdeči bordo barvi kupila. Tako lahko čez nekaj let, ko boš imela rdeče poln kufer, z relativno nizkimi stroški spremeniš temo in bo kuhinja kot nova... matilda

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

7. mar 2008 10:00

Res je da barva pečice sigurno ne bi bila enaka barvi hladlnika. In najboljša rešitev je ravno takšna kot si napisala matilda. Sem se v tem času že premislila za pečico in bo ena stena bordo, kuhinja v nevtralnih barvah in potem še barvni dodatki. alexis

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

7. mar 2008 10:54

Ja - jaz imam pariško modro kuhinjo in sem zraven iskala moder štedilnik. Ga imam, ampak se barvi ne ujemata najbolje. Tako da so vsi zgornji nasveti (ki si jih očitno že sprejela) boljši, sploh tale od matilde je kul. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti