Kaj ponuditi na šolski prireditvi

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

3. mar 2008 19:45

Evo amy to kar je naredila katti so pa prednosti plus paketa

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

4. mar 2008 3:20

Katka ne se naslednjič kregati, ko te bo imel kdo za noro  Hecam se- ker si prav pridna, da se ti je dalo (v bistvu pa te prav dobro razumem, ker KulSlo dela svoje )

Lep dan in veliko se smejte

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

4. mar 2008 8:41

Če smem predlagati eno "slano" dobroto, ki jo večkrat prakticiramo pri nas doma in je všeč tako mali, 4-letni Mariji, kot tudi 95 let stari noni :) Razvaljaš listnato testo, ga premažeš s stepenim jajcem in po vrhu posuješ parmezan. Razrežeš na 2 cm široke in kakih 6 cm dolge trakce, daš v peč (pekač obložiš s peki papirjem) in pečeš dokler se trakci ne "napihnejo" in sir lepo raztopi po vrhu. Če imaš možnost, jih postrezi še isti dan, če ne, pa jih hrani v dobro zaprti posodi. Upam, da sem kaj pomagala... LP macadamia

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

4. mar 2008 8:49

Ne vem sicer kaj je prilimala gor katka, samo na hitro (gužva pač), zelo lahko slano pecivo so tudi pitulice (oz. tukaj je recept menda pod mini bureki), ki se ga kar precej "napeče" iz ene runde pa tudi premastno ni. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

4. mar 2008 8:50

Ah saj se ne kregam... Samo ne razumem ljudi, ki te napadejo zaradi tega. Zdaj imam to narejeno enkrat za zmeraj in mi bo služilo...celo življenje, kajne? Tinca, nisem nič prilimala, je ena debata bila, brez veze. Ja, pa delamo tudi tako kot macadamia, le da potresem še s sezamom, makom, rdečo papriko, kumino... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 04. mar 2008 08:50:49

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti