Slike od receptov

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

13. maj 2011 17:54

Ne vam.Zdi se mi grozno čudno-komaj sem se navadila dati slike k receptom,pa nekaterih ni več.Tiste,ki sem jih dala takoj k receptom,so pri receptih,tiste,ki sem jih poslala naknadno,so bile v MOJIH FOTKAH,sedaj pa jih ni več.Kako to?Sem naredila kaj narobe ali niso bile slike OK?Se še učim-sem bolj začetnica.

Kam naj kliknem?

andreja m

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. maj 2011 18:03

Če jih ni v mojih fotkah potem jih je Bojan izbrisal, ker niso bile dovolje visoke kvalitete, ponavadi gre za premajhne fotografije ali takšne, slikane z mobilnim telefonom.

Jernej - administrator

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

13. maj 2011 18:06

Hvala.

andreja m

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. maj 2011 18:49

Je pa najbolje da pošlješ ZS na uporabnika Bojan, ti bo on lahko bolj natančno povedal, on obdeluje in spušča skozi fotografije k receptom.

V albume gredo pa fotografije takoj in v shrambo tvojo, tam pa ni "cenzure" ;-) 

Jernej - administrator

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

21. maj 2011 11:09

Je tako-hči mi da slike na ekran(ker sama ne znam) in potem jih jaz pošljem.In je povedala,da je slike pomanjšala,ker so bile prevelike-tako,da mi jih je zdaj nazaj povečala.Upam,da bo zdaj O.K.,ker se mi zdi prav lepo videti recept s sliko-ne samo pri meni-pri vseh.

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti