Plus paket

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

29. feb 2008 12:09

Mambica, tebi očitno stvari na kulinariki niso prav nič všeč. Ni ti všeč, da  tisti, ki z nakupom plus paketa podpiramo obstoj teh strani, na katerih tudi ti najdeš veliko uporabnih stvari, uživamo nekaj dodatnih ugodnosti, ni ti všeč - vsaj tako zgleda - da ogromno ljudi s svojimi prispevki skuša pomagat posameznikom pri reševanju njihovih zagat in res je, da se pri tem velikokrat pojavljajo isti ljudje, o katerih imam jaz v glavnem le najboljše mnenje. Menim, da oseba, ki se pojavlja s takim ali drugačnim nick name(mom) nikakor na ta način ne promovira sebe, saj ne nazadnje za večino niti ne vemo, kdo so v resnici - menim le, da so to ljudje, ki imajo veliko znanja in ga tu nesebično delijo z nami.

Jaz sem jim vedno znova hvaležna in mambica, s tem, ko tudi sama plačujem plus paket, nisem nikoli imela občutka, da kdo cuza denar od mene.

 

Lepo se imej

rrr

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

29. feb 2008 12:15

Mambica,oglašajo se tisti,ki imajo več izkušenj in lahko pomagajo ali glede recepta ali drugih reči.Sama tudi še nimam plus paketa,zato pa je rubrika(prošnje za pomoč pri iskanju v forumih),kjer ti lahko spet pomagajo,če kaj ne najdeš. renata69

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

29. feb 2008 12:28

No, Mambica, zdaj si pa dobila, kar si iskala. Tvoje pisanje res ni bilo preveč na mestu. Sama zelo rada berem odgovore določenih ljudi, nekatere pa kar preskočim. Če mi pa kakšna tema ni všeč, jo pa ne odprem. Oglašam se bolj redko - pa ne zato, ker nimam mnenja, ampak so drugi hitrejši v pisanju, pa bi se moji odgovori mogoče le ponavljali. Nimam občutka, da se kdo promovira, saj so ljudje več ali manj neznani. Tebi želim malo več optimističnega gledanja na vse skupaj, pa bo šlo. Če nekega recepta ne najdeš takoj, ga boš pa mogoče čez 5 min. Saj ne gori voda. Ne smeš vsega za hudo vzeti, pa je življenje veliko lepše in manj komplicirano. Lep dan še naprej. limonca26

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

29. feb 2008 12:49

Pozdravljene! Tudi jaz se oglašam bolj redko, vedar bi vseeno želela podati svoje mnenje - jaz se pa popolnoma strinjam z Mambico. Kot je že Renata69 napisala če kaj ne najdeš povprašaj na "...prošnje za pomoč pri iskanju v forumih.." in željene podatke ti bodo posredovali (vsaj do zdaj so jih vedno - tudi meni), v čem je potem bistvo neizpisovanja več kot 1 recepta na iskalniku, če do vseh željenih podatkov prideš - na tak ali drugačen način? Pa še to naj omenim mimogrede - kulinarika.net je edina plačljiva spletna stran (v kolikor želiš podrobnejše iskanje, izpis receptov,...), na nobeni drugi spletni strani (pregledala sem jih ...) to ni potrebno - preprosto se samo registriraš in že brskaš, izpisuješ, iščeš... Lep dan - s soncem obsijan - vam želim še naprej!!! gordana

Mali varaš  

član od: 8.1.2008

sporočila: 71

29. feb 2008 13:04

Če še smem nekaj dodati: moti me, da se na forumih oglašajo stalno eni in isti, saj imam občutek, da se nekaterim gre bolj za lastno promocijo, kakor pa za pomoč drugim.[/citat] Se strinjam in te v celoti podpiram. Imaš moj glas. Tudi sam se večkrat počutim zatiran, nezaželjen ... mi nobena noče pomagati Ja, pa proximinim grafit: Life sucks... or is it just us??, mi je tako cool Zdaj sem se pa izgubil v kontradikciji med ... bolje, da še naprej ostanem pri lahkotnejših temah

tisdno  

član od: 17.11.2002

sporočila: 117

29. feb 2008 13:05

Kulinarika je res plačljiva v določenih primerih in če to želiš, vendar je tudi najboljša od vseh strani, ki še obstajajo.  In nikoli prej se nisem naučila toliko kuhati, kot sem se tukaj, ni strani, ki bi jo po večkrat na dan pogledala, tako kot Kulinariko net, ko sem prebolevala smrt moje mame, so me samo na Kulinariki znali potolažiti in če bi mi kdo prej rekel, da bom iskala pomoč pri nepoznatih ljudeh, bi se mu smejala. Vem, da obstajajo tudi drugi forumi, vendar na teh straneh so nekako drugačni ljudje, vsaj jaz jih tako čutim. In tistih par EUR, ki ga dam enkrat na leto je vreden tega denarja.

SILVA

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

29. feb 2008 13:17

uporaba kulinarike je po LASTNI želji in na lastno odgovornost. nikogar se v nič ne slili in tako je tudi prav, komur pa kaj ne ustreza pa naj se preseli na druge forume. lep dan še naprej reza

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

29. feb 2008 13:30

Če človek napiše dve ali tri kritične misli, še ne pomeni, da je takoj proti vsemu, kot mi nekateri očitate. Me veseli, da ima nekaj članov podobno mnenje, kot ga imam sama. Torej stavek, da sem dobila, kar sem iskala, le ne drži. LP

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

29. feb 2008 13:44

Anomis je napisal/a:
Čao, no, še malo moje "promocije", sploh glede na to, da me vsi poznate, veste kdo sem, kje sem doma, s čim se ukvarjam.... ha ha.... No, resno. Jaz sicer nimam pluska (ker sem škrt!), pa vedno najdem, če kar iščem, če ne, pa pluskote povprašam v posebni temi, ki je vedno med aktualnimi. Tisti recept, dva, ki sem jih poslala - hja, saj ne gre za nikakršno odkrivanje tople vode. Sicer bi pa lahko najdla založnika in izdala kuharco. Torej mambica, tipkovnico pod prste, izdaj kuharco, pa boš dobila plačilo, več kot 30 EUR, kolikor znaša plusek, pa še receptov ti ne bo treba iskat po netu.... Ali si pa kupi kuharsko knjigo za kak sold več, bo tvoja stalna last, medtem ko ti članarina poteče po enem letu.... Hja, lahko me napadete, da sem žleht pa ne vem kaj še...me nič ne briga. Sicer sem mnenja, da se da konfliktom izogniti in zato ponavadi nisem pisala kakih gorečih odgovorov na žgoče teme, če že, sem ga pa potem pobrisala, namesto poslala...tokrat pa naj le bo.... Evo, to je bilo še malo "samopromocije", samo malo moram še pomislit, kako jo bom unovčila tule na forumu.... najboljše, da napišem telefonsko cifro, morda se kakšen "preizkuševalec" najde.... Lep pozdravček, S.
Tole sama ne bi mogla bolje napisat :)))) Madona, meni tako biznis cveti, ko se tule promoviram , pa še vedela nisem, zakaj. Tale forum je nekako "družinski", vsaj jaz ga nekako tako dojemam. Vedno isti ljudje? Saj lahko piše kdor koli. Če ne piše, niso tisti, ki imajo čez 2000 prispevkov nič krivi. In vedno se je novega člana lepo sprejelo, pa tudi kmalu je postal "domač". In mislim, da treba tvorcem te strani prav čestitati, DA SE JIM DA toliko energije porabiti, da se lahko potem mi tule "izživljamo". Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 29. feb 2008 13:47:12

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. feb 2008 13:44

Dva člana, če smo že picajzlasti, hehehe. Se opravičujem, ampak tudi jaz sem dobila občutek, da ti je tu gori vse odveč - pa cuzajo nas, pa sam en zadetek, pa nikjer drugje ni tako (ja, vem, tukaj se nesmrtno zabavam - na nobenem drugem forumu ni tako), pa kar zastonj prispevamo recepte - mat, smo nekateri čudni!!!!!Ni čudn, če nas cuzajo!

LP

P.s. Glede na to, da sem polna žlehtnobe (to pride z leti verjetno, hehehe), sem šla gledat, koliko receptov si prispevala, ko pišeš, "da vsi prispevamo".čeprav imam plus paket, mi ni vrglo nobenega tvojega recepta ven. Ja, tud plus paket ni več tisto, kar je bil! cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 29. feb 2008 13:50:41

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti