Vedeževanje

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

tema odprta - 29. feb 2008 8:59 | ogledi: 20.237 | odgovori: 70

Člane in članice kulinarike prosim za pomoč.

Zanima me če kdo pozna kakšno vedeževalko ali vedeževalca ki je res zanesljiv/a. Če je mogoče naj bo iz Maribora ali pa iz širše okolice. Ker sem iz okolice Maribora me zanima predvsem za ta okoliš.Ime ali priimek lahko napišete tukaj ali pa na ZS. Vesela pa bom tudi za kakšno telefonsko številko ali naslov.

Vsem, ki mi boste pomagali se že sedaj zahvaljujem za pomoč.

Lep petek in lep vikend!

naj

naj

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

29. feb 2008 9:11

Jaz sem šla enkrat poklicala eno vedeževalko (imena ne bom omenjala), pa sem jo vprašala kako fax in ljubezen s fantom, s katerim sem bila takrat skupaj 3 leta. Povedala je, da bom letnik naredila, s fantom pa naj bi si bila preveč različna, tako da naj bi šla narazen. Realnost: prvi letnik takrat sem padla :) s fantom sva pa po 4. letih še vedno skupaj. To so moje izkušnje, upam, da ima kdo bolj pozitivne. lp tamara

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

29. feb 2008 9:23

Naj, naredi velik ovinek okrog njih. Pojdi sama na dolg sprehod in vprašaj sama sebe, kaj želiš slišati in kaj ne - in tukaj potem začni graditi naprej. Pa veliko uspehov ti želim. oliva

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

29. feb 2008 9:32

sajovict vem da je treba včasih te zadeve vzet z veliko rezervo ampak vseeno upam, da bom naletela na takšno katera mi bo vseaj večino stvari napovedala prav. Pa naj bodo lepe ali slabe. oliva imaš prav. Vendar so nekatere stvari za katere bi resnično rada vedela kaj in kako. Hvala obema naj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. feb 2008 9:32

Poslušaj punca, vsak se v življenju kdaj znajde v situaciji, ko je malo brez odgovorov in ko želi na vsak način slišati, da se bodo problemi rešili in takrat je itak čisto vseeno, kdo mu bo to rekel in kako mu bo rekel, glavno, da bo zadeva izrečena. Ne vem, kaj te trenutno zanima, lahko ti pa povem naslednje: - v ljubezni boš imela srečo, bo pa tudi nekaj nerazumevanja, - v službi boš napredovala, ti pa bodo vmes eni metali polena pod noge, - šolo boš nekako naredila, če ne zdaj in ne čez pet let pa enkrat do penzije, ker se brez izobrazbe itak ne da preživeti, - boš kar zdrava, manjše težave pa se bodo odpravile, če pa bodo večje, se tudi medicina razvija, pa te bodo enkrat že pozdrdavili - tudi tvoje pleme bo zdravo. Umrli bomo pa itak vsi. Na srečo ne vemo, kdaj - in ja, on te ljubi. Zdaj moraš samo razmisliti, če veš, kdo je on, ker morda gledaš napačnega. In vse iz prejšnjega odstavka se ti bo zgodilo ob predpostavki, da boš vzela življenje v svoje roke, da boš imela v oblasti stvari, ki jih lahko imaš in to je predvsem tvoja glava in tvoja volja. In ni razloga, da bi svojo voljo nosila na pregled k vedeževalki, ker razen tega, da boš ob denar, razen hipnega zadovoljstva ne bo nič boljo. Boš kmalu potrebovala novo dozo in boš šla spet po dozo obljub in mic-po-mic boš imela odvisnost. Moški kockajo, ženske hodijo k šlogaricam, odvisni so pa oboji. Namesto hipnih potešitev ti svetujem delo na sebi in v sebi. Ni hitro, ni vedno prijetno, spoznanja pa ti dajo samozavest. Skratka, imaš na izbiro. Ali boš z močjo volje vzela življenje v svoje roke, ali pa ga bodo šlogarji. V prvi varianti boš čez nekaj let prava lady, v drugi varianti boš pa kura brez glave, ki verjame, da krožnik pred televizorjem odganja zle duhove. Oziroma, poglej na linku, kako se lepo bogati na račun kur brez glave, ki verjamejo v šlogancijo. http://www.youtube.com/watch?v=-BAk74ee6_o Vendelina jr.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

29. feb 2008 10:05

No, pa me je lady Vendy prehitela. Sem ti tudi jaz želela napovedat nekaj podobnega. Če pa imaš kljub vsemu preveč denarja pojdi v trgovino, nabavi kake fine zadeve za torto in pridi k meni v Ljubljano, bova kaj finega spekli. Verjamem da imaš veliko nerešenih stvari a šlogarca ti jih ne bo rešila. Za začetek je morda bolje, da si prebereš Kojca, Učbenik življenja, pa morda še kaj podobnega. Nikomur ne gre vse gladko, a se je potrebno malo ozreti vase in postaviti stvari na realna tla. Torej, glavo pokonci punca. lp Vesna

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

29. feb 2008 10:23

Vandelina jr., kapo dol pred teboj blažkaa

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. feb 2008 10:27

Moja mati je šla k Maruči. Napovedala je za mene in za sestro, v grobem. In me je motilo že to, ko je moja mati povedala meni, ker ne maram poslušati napovedi svoje lastne prihodnosti. Ker te konec koncev obremenjuje. In potem nisi free.

Zgrešila je BIG TIME:

Povem naj še to, da z moškim, s katerim naj bi živela do konca življenja vlagava zahtevek za ločitev. Otrok z njim ne bom imela več kot tega, ki ga imava že, se pravi enega. Never say never, ampak vseeno. In kaj naj rečem, bravo mama!

lidka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

29. feb 2008 10:37

Tale Maruča je zgodba zase,..... Včasih je sprejemala tudi čeke namesto gotovine ,namesto na banko jih je vnovčevala kar po trgovinah smo bile pri nas kar malo živčne,ko je vstopila in ena uboga sodelavka ji ni upala povedati svoje in je potem kar vzela tiste čeke saj se jo je bala kot hudiča,....Čeki pa itak največkrat niso bili kriti,.. anaeva

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

29. feb 2008 10:48

He he Vendelina faca si. Nekatere od teh stvari, ki si jih omenila imam že urejene. Me pa muči ena težava za katero pa bi pač rada izvedela kako in kaj. Tako, da bi to bil moj prvi obisk pri vedeževalki v mojem življenju in zagotovo tudi zadnji. naj

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

29. feb 2008 10:48

Vendelina jr. je napisal/a:
Ne vem, kaj te trenutno zanima, lahko ti pa povem naslednje: - v ljubezni boš imela srečo, bo pa tudi nekaj nerazumevanja, - v službi boš napredovala, ti pa bodo vmes eni metali polena pod noge, - šolo boš nekako naredila, če ne zdaj in ne čez pet let pa enkrat do penzije, ker se brez izobrazbe itak ne da preživeti, - boš kar zdrava, manjše težave pa se bodo odpravile, če pa bodo večje, se tudi medicina razvija, pa te bodo enkrat že pozdrdavili - tudi tvoje pleme bo zdravo. Umrli bomo pa itak vsi. Na srečo ne vemo, kdaj - in ja, on te ljubi. Zdaj moraš samo razmisliti, če veš, kdo je on, ker morda gledaš napačnega. Vendelina jr.
Aaaaaaa, ha, ha, ha,ha, Vendelina Jr. Že dolgo se nisem tako "narežala" Kar se tiče šloganja - so že vse dame povedale vse. Sami si krojimo svojo usodo. In "Kadar si nečesa zares želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile," je zapisal Paulo Coelho v Alkmistu. Težave pa rešiš tako, da se zazreš vase in najprej pri sebi razčistiš, mogoče je breme lažje, če se nekomu (mami, prjateljici, osebi, ki ti je blizu...) zaupaš, vse to s šloganjem ne rešiš nič, samo denar vržeš skozi okno. Za ta denar (mislim da šlogarice niso ravno poceni), pa raj na masažo, v fitnes, v gledališče, v kino, skratka plačana sprostitev - ali pa smo dolg sprehod, da se glava zbistri. Vso srečo ti želim!! Moycaa P.S. Vendelina, bi še meni šlogala? Sporočilo je spremenil(a) Moycaa dne 29. feb 2008 10:53:02

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti