Vedeževanje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. jul 2012 19:11

Ja, res, jaz se valjam že od jutra ...

mamamia

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

27. jul 2012 7:31

Pred kratkim sem pri prečetu TV programov naletela na nekega usodnika, ki so ga ljudje spraševali predvsem zaradi loto številk. Očitno je bilo, da se norčuje iz ljudi.

Neki ženski je med ugotavljanjem, katere številke so prave, naročil, naj ponavlja: Želim si veliko denarja in nato stopnjeval tako, da je žensko ( z lahkoto) pripravil do tega, da je pojoč ponavljala to svojo željo.

 

F r i n a

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. jul 2012 9:37

Skoraj off topic: Oni dan sem videla, da Oto Pestner na reklamira tisto SMS vedeževanje in razlaga, da on vedno pri pomembnih stvareh vpraša vedeževalko..... Dobri bog pomagaj. A so mu tako dobro plačali ali pa je res tako zmeden? Nije mu to tribalo, bi rekli v Dalmaciji.

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. jul 2012 9:51

Slažem se.

 

 

 

naor

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

27. jul 2012 11:43

Enkrat sva se namenili s prijateljico, že kakšnih štrirideset le je tega, peš iz Ajdovščine do Pirana. Vmesna postaja je bila v Sežani, tam sva obiskali kolege in ti so naju popeljali do Auberja, kjer je domovala takrat zelo znana in upoštevana šlogarica.

Kaj naj vam rečem. Šjora je imela glas in stas podoben Duši Počkarjevi, kvasila je primerne za na kulinarijo.

Obema je napovedala poklic pod haljo (takrat so se arhitekti še odevali vanje, takoj po drugem letniku so še v šoli letali v njih), pa nekaj težav v poklicu, ljubezni in zdravju, katere nama je bilo usojeno prbroditi. Jebela, vse se je uresničilo. Kaj jaz vem koliko sva ji plačali, dosti ni bilo.

No, s to isto prijateljico sva leto ali nekaj takega potem delali v biroju v Novi Gorici, en potres je bil, jaz sem začela takoj, prijateljica se mi je pa pridružila po porodu žal mrtvorojenega otroka.

Tam sva pač risali kar je bilo treba, v čeprav zelo ljubeznivem okolju pa se nismo pogovarjali o osebnih stvareh.

Pa o šlogaricah se pa smo in en dan sva se odpravili v bližnji Solkan k družini, kjer sta šlogala mož in žena.

Taka dva malo retardirana vaška hipija sta izgledala. Ko smo sedli, je gospa gladko zrecitirala najprej vso mojo in potem še prijateljičino genealogijo, potem pa še vse, kar se ji je dogajalo zadnji dve leti. In nama je potem  pretresenima še vsaki vse sorte napovedala, saj se pravzaprav sploh ne spomnim kaj že.

Ne vem no, potem smo se še menili ob kavi in je rekla, da se ji prikazujejo prizori, ki  jih pa težko datira. Po pravici povedano sem bila impresionirana že po njeni razlagi o mojih prednikih, tega, kar mi je razlagala o momi prihodnosti se niti ne spomnim, no, glede na to, da je moje življenje bolj kot ne nedramatično, je verjetno napovedala čisto prav.

A, pa ni to moja zadnja izkušnja z nepoznanim. Sediva enkrat v Ljubljani pri Lovcu s prijateljico, pa se prisede ena šjorca, me gleda, maje z glavo in mi kar takoj pove, da me je nekdo preklel in da zna ona, hadžijeva hči, ta urok preklicati. Za 100 mark.

Kaže, da je to tarifa. Moja mama in jaz sva najeli eno Zumro, vsaki naj bi tedensko počistila hišo, kaj jaz vem kako je ona razumela dogovor, ona je bila tudi hadžijeva hči, pa ji ni bilo prav da za dzavri puca. Je pa že kar kmalu zaznala prekletstvo nad najinima hišama in predlagala, da ga odžene za s po 500 mark na hišo. Ker sva bili očitno prekleti tudi kot osebi, je ponudila tudi purifikacijo, po osebi 100 evrov bi naju prišlo.

No ja, mogoče bi pa morali izkoristit to ponudbo, moja mama je nekaj let zatem kar umrla, sicer pri triindeveddesetih, ampak kdo ve,mogoče je bila bila pa le 100 DM stran od stoletnice, meni gre kar dobro, koliko bolje bi mi pa šlo, če bi mi Zumra prebila kletev pa ne bomo izvedeli, a ne?

 

 

nola

sači  

član od: 21.8.2014

sporočila: 1

21. avg 2014 18:46

Kar se tiče vedeževalk res dobro kasirajo preko 090, sem pa pred nekaj meseci dobila preko mobitela zelo dobro vedeževalko in ni mi žal



sači

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

21. avg 2014 18:56

In je ta vedeževalka dovolila javno objavo njene številke mobitela?!?

SMARTY1

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

21. avg 2014 19:25

Jasno, da je - saj je vendar vnaprej vedela, da se bo njena številka pojavila na kulinariki, pa ni imela nič proti.

Sonja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

21. avg 2014 21:52

 

limnol je napisal/a:

Jasno, da je - saj je vendar vnaprej vedela, da se bo njena številka pojavila na kulinariki, pa ni imela nič proti.



Sonja

 

lp

 

cervus

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

22. avg 2014 8:51

limnol je napisal/a:

Jasno, da je - saj je vendar vnaprej vedela, da se bo njena številka pojavila na kulinariki, pa ni imela nič proti.



Sonja

 

Ja, prav imaš Limnol, pa saj je vedeževalka ,

SMARTY1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti