Detox spa system-bio energiser

snezinka  

član od: 3.2.2008

sporočila: 60

tema odprta - 27. feb 2008 19:57 | ogledi: 7.776 | odgovori: 27

a je kdo že uporabljal to napravo,kao vas napolni z energijo in očisti strupov?zanima me zakaj voda potemni sama,tud če nimaš nog namočenih v tem aparatu?

snezinka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. feb 2008 21:23

A se hecaš? Prižgeš aparat in voda potemni? Premisli, kaj to pomeni...

rimljanka - zasebno mnenje

ElaS  

član od: 3.10.2007

sporočila: 56

27. feb 2008 22:06

Kot je meni znano deluje na principu izločanja železovih spojin. Zato voda potemni, če je notri železo. Zato tudi tega aparata naj ne bi uporabljali slabokrvni ljudje ali nosečnice,... vsak po svoji presoji. Reklama vedno veliko obljublja. lp, ela s

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

28. feb 2008 3:59

Snezinka, če te kaj več zanima o energijah in čiščenju strupov, me kontektiraj preko zs, da ne bom tu gor reklame delala.

Kyara

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. feb 2008 8:01

snezinka je napisal/a:
a je kdo že uporabljal to napravo,kao vas napolni z energijo in očisti strupov?zanima me zakaj voda potemni sama,tud če nimaš nog namočenih v tem aparatu?snezinka

Ja, to je pa res zanimivo. Zanimivo je tudi, da dalj časa ko so noge nepomite, voda bolj potemni.

Ti pa rimljanka, raje bodi tiho, tega vas v šoli niso učili, gre enostavno za bio energije in energijske meridijane v povezavi s chakrami in kozmično energijo ki se pretaka.........pa kaj bom jaz tebe tukaj učil življenskih resnic, pojdi v knjigarno, take strokovne literature je velik, pa se sama izobražuj.

ežoj

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

28. feb 2008 8:12

Namakanje nog v vodi ni še nikomur škodilo, pa če voda brbota ali ne. Sploh, če se potem bolje počutiš. Za spravit železo skozi podplate je res treba kozmične energije, ampak trdna vera, kot je znano, gore premika. Zakaj ne bi ljudje počeli, kar jih veseli, če nikomur ne škodujejo? Saj se vsak sam odloči, kam bo investiral svoje denarce. Tu pri nas blizu je aqua-detox-salon (ali nekaj podobnega), pa še nisem videla, da bi koga na silo vlekli noter. Lep pozdrav, Sonja

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

28. feb 2008 8:23

Ežoj, ti to resno ?

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. feb 2008 8:28

Ja seveda, da resno a ne veš, da je Ežoj en zelo resen gospod.

Kar se tiče teme, če imajo ljudje preveč denarja in verjamejo v take zadeve naj imajo veselje.

jade

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

28. feb 2008 9:52

Ežoj, hvala za nasvete.  Saj me poznaš in veš, da jih bom takoj in z veseljem upoštevala. Konec koncev, starejše je treba menda ubogat.

rimljanka - zasebno mnenje

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

28. feb 2008 10:31

Malo posurfaj po internetu. Odgovor se skriva na nekaj mestih. Voda se ne pobarva zato, ker se izločijo odpadne snovi, ampak se obarva zaradi elektrolize. Kljub temu se izločijo strupi, ki pa ne obarvajo vode. Toliko o teoriji, prakse iz tega aparata pa nimam, vendar me zanima in mogoče ga kdaj kupim.

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

28. feb 2008 16:31

Da se voda pri elektrolizi obarva zaradi snovi, ki so že v njej pa že mora vsebovati žličko greznice na liter. Pri nas take vode hvala bogu nimamo in nam aparat ne bo koristil. Da se voda napolni z energijo še nisem slišal, sicer ne bi vzganjali znanosti na področju akumulatorjev in baterijskih vložkov. Kdor pa misli, da mu je kljub vsemu aparat potreben, pa naj nikar ne odlaša z nakupom. ati zlati

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti