Darilo

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

tema odprta - 27. feb 2008 19:50 | ogledi: 4.634 | odgovori: 19

zdravo..vem da je bl taka tema ampak res ne vem kaj naj.

"tašča" ima v ponedeljek rostni dan(43)pa se mi sanja ne kaj naj kupim..a ima kdo kak predlog..mogoč je katera kaj dobrega kupila tašči,ali pa tašče če ste dubile dobro darilo..vsi predlogi so dobrodošli...

hvala

žabica21

Temo je spremenil(a) žabica21 dne 28. feb 2008 15:15:02

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

27. feb 2008 20:01

knjigo o zeliščih tako ta oreng,cena skoraj 60,€, velik zeliščni lonec+zemljo+vrečke z zelišči in zelena zelišča(je bolj bio tip) masažo pri terapevtih,... anaeva

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

27. feb 2008 20:36

Jaz bi se naprimer razveselila povabila v kino, gledališče ali samo na klepet ob kavici. Ob tem pomanjkanju časa in hitenju, bi bila najbolj vesela sproščenih skupnih trenutkov.

Od nas navad in želja tvoje tašče nihče ne pozna, a z lepim šopkom prav gotovo ne moreš zgrešiti.

kobra 1

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

27. feb 2008 20:44

na žalost ti ne morem veliko svetovati ... vse kar smo kupili moji tašči, je romalo nekam v omare, naprej ali v smeti ....

1. smo ji kupili bone za btc (novembra ima rd) pa smo iz tega denarja m i dobili darila za novo leto

2. bomannov mikser je končal v omari iz katere ga ven vlečem samo jaz,

3. masaža - tolk dolg je odlašala, da je na koncu mogla še njena hčera kupiti karto da sta šle skupaj

4. vaze, svečniki, kozmetični proizvodi .... je romalo naprej ali v omaro

5. če narediš torto se že zahavali ne

 

pa da smo si na jasnem, niti ena stvar ni neuporabna in vse je bilo kupljeno z namenom .... pol se pa kr naenkrat odloči, da sebi očitno nič ne more kupiti za bone, da kuhala ne bo več, da hrbet jo ne boli več in ne rabi masaže ....

....

 

tako da sploh nevem več kaj bi. Upam da je tvoja tašča boljša od moje :) in ni teško izbrati darila :)

 

veliko sreče pri izbiri

Tukaj klikneš in si ogledaš moje slikice

 

Pitončica

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

27. feb 2008 21:26

fulll hvala žabica21

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

28. feb 2008 0:22

Pitončica pri nas je isto balu

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. feb 2008 8:18

Jaz bi moji npr. kupila knjigo bonton in kako naj prijazno ravnam s svojo v.d. snaho! Začetnica Sicer pa je bila moja z masažo zelo zadovoljna, ker ima težave s hrbtenico. Sporočilo je spremenil(a) ZAČETNICA dne 28. feb 2008 08:32:40

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

28. feb 2008 8:21

Pridružujem se mnenju kobre. Glede na to, da je tvoja tašča še mlada, bi bil kino ali gledališče dobra varianta. Sicer pa z rožami in čokolado ne boš zgrešila. Lep dan še naprej. limonca26

neznan uporabnik

28. feb 2008 8:37

odvisno v kakšnem odnosu si z snaho, tako kot je bilo že omenjeno šopek, ali pa kakšna roža, bonboniera, ali pa kak zanimiv predpastnik če rada kuha... je veliko predlogov pa dobrih idej, samo potem je uprašanje kaj bo pa taščam všeč... lovebeyba

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

28. feb 2008 9:41

To je pa težko svetovati, ker smo si zelo različni. Kaj ima tašča rada, kakšen tip ženske je? Je bolj dama, je športni tip, je morda malo odpičena? Kaj ji kakšna reč sploh pomeni, kako zahtevna je glede daril, kaj pričakuje? Zakaj bi ji kupovala karto za gledlaišče, če je to sploh nezanima? Če pa jo, ji kupi letni abonma ali na primer tri vstopnice za tri premiere. Masaža in kopeli? Če uživa v tem, je to krasno darilo (moja tašča gre ravno prihodnji teden na tri dnevno razvajanje v en planinski hotel, darilo za 70 let), če ni za te zadeve, je to proč vržen deanr. Poglej po kopalnici, kakšen parfum uporablja, ali linijo negovalne kometike. Ali kopalni plašč in brisača v enakem vzorcu. Vse to je odvisno od tega, kako blizu ste si in kaj ji takšne reči pomenhijo. Zato pravim, človeka moraš poznati, da mu izbereš primerno darilo, s katerim ga tudi razveseliš. In predvsem velja, da darila na kupujemo zase, torej moramo izbirati tisto, za kar smo prepričani, da bi všeč obdarovancu, ne pa da je povšeči nam, ki darilo kupujemo. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti