Veliko
, veliko
, dovolj časa in bujno domišljijo ob ustvarjanju
in drugih dobrot.
Danes praznuje stana.r!
Stani.r želim vtis njenih ( na vpogled danih) slaščic:
- sladko do zadnje drobtine,
- prijetno na pogled ,
- polno presenečenj, z dodano domišljijo.
- In prežeto z ljubeznijo.
![]()
Nikoli ne pozabi sanjati - ob peki tvojih prekrasnih tort ali v kratkem trenutku za počitek, z odprtimi ali zaprtimi očmi. Vse naj, naj![]()
Najlepša hvala vsem za vse lepe želje, jade pa še za pesmico, ki mi jo je tako lepo zapela ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Balenka, tudi tebi vse najboljše ![]()
![]()
![]()
![]()
Moram se še malo pohvalit...
Sinoči me je ena zelo prijazna članica presenetila s tole čudovito torto, ki jo je naredila za mene ![]()
Hvala Pitončica![]()

stana
In pol se sprašujemo kje je. Torto je jedla - logično.
Stana a je ostalo še kaj torte?
Se mi je zdelo da praznuje in se dolgo nič ne oglasi. ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
