Situla a detox

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

tema odprta - 15. feb 2008 11:02 | ogledi: 4.963 | odgovori: 24

Ima kdo izkušnjo z napravo Situla A Detox?

Hvala za vse informacije.

Mic

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

15. feb 2008 11:33

Kaj pa je to?

Anamarija

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

15. feb 2008 11:53

To je naprava za razstrupljanje in zvišanje energijske ravni v telesu. Pa še en kup drugih dobrih funkcij naj bi imela. Danes sem imela prodajalko s tem proizvodom na domu. Nisem ga kupila, vendar bi rada slišala za kakšno izkušnjo, zato sem se obrnila na vas.

Mic

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

15. feb 2008 13:55

To napravo sem pred tremi leti spoznala pod drugim imenom (Aqua detoxin ali nekaj podobnega). Zaradi tromboze si je nisem upala preizkusiti, nahecala pa sem moža. Pol ure po namakanju nog je bila voda črna in mastna, kot da je v njej nafta. Mož jo je preizkušal tri dni in tretji dan rekel, da ima noge čisto lahke. Takrat sem spoznala tudi nekaj ljudi, ki naj bi po uporabi "čudežno" ozdraveli. To so bila stanja po infarktu, nekaj endokrinoloških bolezni, okrevanje po ortopedskih operacijah. Zadeva je stala takratnih 500.000 SIT in se nisva odločila za nakup. Morda preveč verjamem uradni medicini, odločim se samo še za kakšna zdravilna zelišča in konec. Menda pa nekaterim res pomaga. Nekateri pedikerji napravo imajo in morda bi kazalo najprej probat pri njih. Si pač parkrat plačaš in se na osnovi počutja morda odločiš in kupiš. LP! ovčka

vrbincm  

član od: 15.2.2008

sporočila: 1

15. feb 2008 15:32

Pozdravljeni! Ne strinjam se, da gre za nateg. Jaz sem aparat kupila, terapije delam celi familiji. Tudi moja mama pravi kot sem že nekje zgoraj prebrala, da ima lažje noge, jaz imam več energije. Res pa je, da je na trgu več aparatov, ampak če se odločate za nakup se odločite za Situala a detox, ki res kar drag, a je vreden svojega denarja. Lp M vrbincm

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

15. feb 2008 16:11

ojla,kolk dnara pa bi stala taka "zadeva",ker v Lady tud nekajn tacga prodajajo samo se imenuje Detrokx Spa System jampina

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

15. feb 2008 18:16

Mislim, da je okrog 2400 €. Sicer sama v razne čiračara fore ne verjamem, ampak moja soseda ima aqua detox(nisem ziher, če se tako reče) in ji je cuker padel iz 21 na 11, njeni mami pa se je baje tudi krvna slika izboljšala. Lahko, da je vse samo v glavi, v smislu, če verjameš, pomaga. Če je čar samo v tem, tudi na tak način doseže svoj namen, zato ne bi kar tako na pamet pljuvala po zadevi. Je ne poznam, zato ne vem, ampak nekaterim očitno nuca. petkica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. feb 2008 18:34

Če je imela ta soseda krvni sladkor 21 je sigurno dobila zdravila za sladkorno in ji je padel zaradi le teh.

Kar se tiče tek naprav, če imate preveč denarja kar, jaz jim ne verjamem. Če bi bilo to tako super fajn oh in sploh, bi jih imeli v vsaki ordinaciji.

jade

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

15. feb 2008 18:50

Jemala je zdravila ne vem koliko let, bilo je brez sprememb,odkar ima pa to (cca 2 leti), je pa bolje. Povem to, kar vem iz prve roke, vsak pa pač verjame kar mu paše, jaz sem do tega nevtralna. Kaj veš, mogoče pa majo to v kakšni ordinaciji, tako na črno, uradna in alternativna medicina se tako ali tako ne marata, pol je pa cel cirkus, če se srečata :) petkica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti