V katero kitajsko restavracijo v ljubljani?

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

16. feb 2008 15:16

Nasja je napisal/a:

Kitajski zid torej res odpade ...[slabo]

Nasja
Definitivno, ker je že tri tedne zaprt. Issi

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

16. feb 2008 18:30

Petra 1 je napisal/a:
restavracija na Igu-4
čez to sem pa tudi jaz že slišala veliko pohval Roncolino

pat  

član od: 5.9.2006

sporočila: 204

16. feb 2008 22:09

tudi za mene in moje prijatelje ni boljše od kamniške-HONG KONG, ( imamo kar dve) vendar brez rezervacij za konec tedna ne bo nič. lp pat

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

17. feb 2008 10:00

Meni je zlata ribica zakon.Zelo dobra hrana,pa hitra postrežba. leni1

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

18. feb 2008 12:06

Ena je pohvalila kitajsko restavracijo na Litijski, mislim da je Cesarsko mesto, kakšno gnečo da imajo, ker je vedno polno avtov na parkirišču. Naj se enkrat ustavi, pa pogleda noter: kadar pridemo tja, na ene dva meseca, je parking poln, noter pa sta zasedene dve mizi. Verjetno se tam parkira in gre na mestni potniški. Saj hrana je kar v redu, ne gre pa je ocenjevat po zasedenem parkingu. juma

panaja  

član od: 4.7.2007

sporočila: 45

18. feb 2008 13:37

Ja juma jaz sem jo pohvalila res je da po zasedenem parkirišču to sem pač čist tko omenila ni za ocenjevat je pa res da vedno ko pridem je več ali manj povna restavracija sicer sem jo pa pohvalila zato ker meni osebno je tam dobra hrana. Ta vikend je bila tud dobra :) LP panaja

tinka85  

član od: 3.12.2007

sporočila: 18

18. feb 2008 13:45

pozdravljeni. v kitajske restavracije hodim že vrsto let. vsekakor priporočam domžalsko kitajsko restavracijo, kajti vse druge se skrijejo pred njo. enkrat mesečno se oglasim tam in še nikoli nisem bila razočarana. drugače vsi opevajo kamniško kitajsko, vendar zame je bolj pomembna dobra kuhinja, kot pogovor in prijaznost ( osladnost) lastnice... ne me narobe razumet, samo hrana je definitivno boljša v domžalah. ljubljanske k.r. so pa zame na žalost zelo slabe.... to je le moje mnenje... tinka85 Sporočilo je spremenil(a) tinka85 dne 18. feb 2008 13:45:31

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

26. feb 2008 9:36

Kamnik, Domžale, Reteče.. potem dolgo nič...potem Medvode (upam da niso obupali in jo zaprli), potem Dravlje... V vseh teh sem bila večkrat. OStale so bolj enkratni poskusi, ki niso pustili trajnejšega spomina. Kitajski zid je bila pa edina restavracija, v kateri mi je nemudoma po zaužitju hrane postalo slabo. Nismo šli nikoli več. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti