Bioresonanca

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

21. jan 2008 10:39

Rimljanka, ne pretiravaj, lepo te prosim, in beri natančno. Rekla sem, da naj mi pove "KAJ je kdo želel pozdraviti" in ne KDO je kaj želel pozdraviti. Namesto kdo bi lahko pisalo tudi nekdo. Mene torej zanima KAJ, če je bil pa to Francelj ali Pepa, mi je pa prav malo mar. O varstvu osebnih podatkov pa vem kar nekaj, saj me služba zavezuje k temu.... strelka

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

21. jan 2008 12:06

Rimljanka, pravzaprav ne vem, kaj si želela s temi linki ponazoriti, si pa nehote lepo potrdila to, kar sem napisala zgoraj. In izgleda, da nihče drug ni imel težav z razumevanjem tega, kar sem napisala takrat. strelka

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

21. jan 2008 14:21

Saj res, blažkaa: Celiakija ni alergija temveč encimska motnja in se jo z bioresonanco ne da pozdraviti. To je povedala ta zdravnica, pri kateri sem bila na diagnostiki z bioresonanco. strelka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. jan 2008 14:49

Saj naš Nejc bi tudi smel vse jesti, če bi mu presadili jetra. Ampak zakaj bi zamenjali drugače zdrava jetra, ki imajo samo eno napakico. Bo pač do konca življenja na dieti. Loni Makaroni

TašaL  

član od: 17.1.2008

sporočila: 2

21. jan 2008 18:30

Moj otrok je bil alergičen na jajca, arašide, paradižnik, gosje perje ter pršico. Bilo je že skoraj neznosno, dnevno naj bi jemal neke praške in se držal stroge diete. Kožo smo mazali s kortikosteroidi, saj je bila na koži živa rana, v katero se je naselil tudi streptokok, zato je bilo zdravljenje dolgotrajno. Odločila sem se za bioresonanco in ugotovljena je bila alergija, ki sem jo opisala zgoraj. Priporočeno mu je bilo sedem terapij, vendar se je treba v času terapij in nato še tri do pet tednov držati stroge diete, ki pa je narejena za vsakega posameznika. Namesto jajc smo uporabljali prepeličja jajca, namesto maragarine, smo uporabljali maslo, paziti smo morali, da smo uporabili sončnično olje itd. Celotno zdravljenje terapija in dieta je trajalo pet tednov. To je bilo pred skoraj dvema letoma in moj otrok danes normalno je vse in nima več nobenih problemov, tudi praškov ne potrebuje več. Zato sem mi zdi nespametno govoriti o stvareh, ki jih ne poznaš in jih nisi preiskusil. Če bi se morala še enkrat odločiti, bi se še enkrat odločila za bioresonanco in za otroka naredila vse, da bi lahko normalno živel. TašaL TašaL

RAVELA  

član od: 7.2.2007

sporočila: 35

22. jan 2008 15:27

Kuharica 37, Moje težave s kožo so se začele pri 27 letih, kljub temu, da nisem nikoli do 27 leta imela skoraj nobenega mozolčka, nato sem bila zmirno mozoljasta čez pet let pa so postali izraziti in boleči mozolji. S tem se nisem mogla sprijazniti glede na to da jih nisem nikoli imela in da jih nima nihče v družini, zdravnik mi je predpisal kontracepcijske tablete, češ da mi bodo pomagale (jih nisem hotela jesti). Pri 33 letih pa sem imela čudne bolečine, ki so se mi prestavljale po celem telesu nekje na 4-6 mesecev(bolečine v kolenu, trebuhu, zg. in spodnjem delu hrbtenice,mravljince po roki in okrog srca..). Zdravnik me je dal na vse preiskave vendar nikjer ni nič pokazalo, jaz pa sem bila čisto brez energije in volje vendar "zdrava". Začela sem prebirati razne knjige, nakar v eni zasledim, da lahko alergija povzroča tudi bolečine v hrbtenici in sklepih, najpogostejši alergeni pa so čokolada, mleko,jajce...(žal se ne spomnem katera knjiga je to). Glede na to, da sem se najslabše počutila ponavadi zjutraj sem sklepala, da bo za to krivo mleko (maslo na kruhu+jutranja kava z mlekom). Ko sem se strogo držala dijete se mi je najprej poznalo na koži, bolečine pa so se zmanjšale. Ko sem to povedala svojem osebnem zdravniku je rekel, da je to čisto možno in da se naj držim dijete, ampak kako če je pa mleko ali mlečne sestavine skoraj vse povsodb, zato sem se odločila za bioresonanco . RAVELA

biba22  

član od: 1.1.2009

sporočila: 48

18. jun 2009 11:19

Pozdravljeni, sama se zdravim za hipertiroidizem (autoimsko vnetje ščitnice).Jemljem athyrazol drugič.... Zdaj me pa zanima,če se je kdo zdravil zaradi tega v Energijskem centru Lj pri zdravilcu, dipl. hol. ener. med Dominiku Golenhofenu? Koliko je uspešno njegovo zdravljenje z Bioresonančno terapijo?Kako pa točno poteka zdravljenje pri njemu?Kolko časa pa traja?Kaj pa cena? Malo sem pogledala po internetu ta njegou Energijski center v Lj in kot vidim njegovo zdravljenje poteka tako,da najprej najde žarišče in vzrok te bolezni in šele potem se začne z zdravljenjem. Skratka me zanimajo vaše izkušnje z njim. Lp biba22

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

18. jun 2009 13:36

Tudi naše izkušnje se nanašajo na Podčetrtek, čakamo še na rezultate, zaenkrat je za nami opravljenih 10 tepapij. Test pa sledi v ponedeljek..bomo videli, ali smo uspeli. Pa še nekaj, za vse tiste, ki se sprašujete, kako to, da ti npr. doktor odkrije samo 2 alergiji, bioresonaca pa kar 10. To je zato, ker pri doktorju si npr. 2 uri, potem oddideš domov in nažalost se veliko alergij pokaže šele po 5 urah ali več, celo šele naslednji dan. Bioresonaca pa s svojo metodo odkrije vse alergije v enournem testiranju. Samo to je razlika. patty

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti